“Elden Ring” در اوج خود با انتشار “Shadow of the Erdtree” به نزدیک به 600000 بازیکن متصل به طور همزمان در Steam رسید.


از نرم افزار حلقه الدن: سایه درخت کهنسال تعداد زیادی محتوای جدید اضافه کرده است که بازیکنان با تجربه را تحت تأثیر قرار می دهد و اکنون در دسترس بازیکنان در سراسر جهان است. با این حال، این کمک کرد تا RPG اکشن جهان باز به اوج 589948 بازیکن همزمان در Steam در روز راه اندازی برسد. این بسیار دور از یک رکورد مادام العمر برای عنوان است، اما هنوز هم بسیار چشمگیر است، به خصوص برای گسترش روز هفته.

سایه درخت کهنسال این یک نسخه گسترش پولی است. حلقه بزرگ و منطقه جدیدی را به قلمرو سایه در بزرگترین توسعه توسعه دهنده تا به امروز معرفی می کند. بازیکنان از ابتدا تا انتها Michaela the Kind را دنبال می‌کنند، به سیاه چال‌های قدیمی می‌روند، با رئیس‌های قدرتمند روبرو می‌شوند و سلاح‌های جدیدی پیدا می‌کنند. برای دسترسی به الحاقیه نیاز به شکست دادن Starscourge Radahn و Mohg، Lord of Blood در بازی پایه است، که آن را به یک کار دلهره آور برای بازیکنان جدید تبدیل می کند.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. این بسته الحاقی با بالاترین امتیاز در تمام دوران در متاکریتیک شد. بررسی های ما را بخوانید. دارای امتیاز 10 از 10نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید