به نظر می رسد جورج آر آر مارتین در حال پیش نمایش فیلم/نمایش تلویزیونی حلقه الدن است


حلقه بزرگ اخیرا منتشر شده است سایه درخت کهنسال، و همچنین احتمال زیادی وجود دارد که دنباله ای برای این RPG اکشن جهان باز در آینده ظاهر شود. با این حال، جالب است که این ممکن است تنها گسترش IP در آینده نباشد. حلقه بزرگ ممکن است اقتباسی نیز در دست ساخت باشد.

ظاهراً خود جورج آر آر مارتین آن را مسخره کرده است. بازی تاج و تخت نویسنده افسانه حلقه بزرگ در به‌روزرسانی اخیر وبلاگ، مارتین با وقاحت به امکان نمایش فیلم یا تلویزیون بر اساس این رمان اشاره می‌کند. حلقه الدن.

مارتین در مورد شایعات مشابه می نویسد: اوه، و در مورد شایعاتی که ممکن است درباره یک فیلم بلند یا سریال تلویزیونی بر اساس این نمایش شنیده باشید. حلقه بزرگ…چیزی برای گفتن ندارم. نه یک کلمه، نه، هیچ، من چیزی نمی دانم، تو هرگز یک کلمه از من نشنیده ای، مامان مامان مامان. چه شایعاتی؟ ”

حلقه بزرگ یک موفقیت بزرگ برای From Software بود، با فروش بازی پایه بیش از 25 میلیون نسخه و گسترش فوق الذکر شروعی قوی داشت و بیش از 5 میلیون نسخه در سه روز اول آن فروخت. هم بازی پایه و هم نسخه الحاقی مورد تحسین منتقدان قرار گرفته اند.

در آن زمان دیدن استودیوهای ژاپنی به دنبال گسترش دامنه IP خود با نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها تعجب‌آور نخواهد بود، اما نمی‌دانم که چقدر طول می‌کشد تا چنین چیزی به طور رسمی اعلام شود یا خیر نهنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید