حلقه الدن 25 میلیون نسخه فروخت.


و سایه درخت کهنسال هفته آینده، از نرم افزار حلقه بزرگ 25 میلیون نسخه فروخت. آخرین نقطه عطف مهم برای RPG اکشن جهان باز، فروش بیش از 23 میلیون واحد در فوریه 2024 بود.

سایه درخت کهنسال این الحاقیه که در 21 ژوئن منتشر شد، بزرگترین توسعه دهنده تا به امروز است. بازیکنان به سرزمین سایه‌ها می‌روند و میشلا (برادر مارنیا) را دنبال می‌کنند، زیرا با یک تهدید مرموز جدید روبرو می‌شوند: Mesmer the Impaler. این منطقه دارای چندین سیاه چال، رئیس و دشمن جدید است.

خوشبختانه، جمع‌آوری تکه‌های درخت Scudder می‌تواند آسیب‌های وارد شده را کاهش دهد و Reverse Spirit Ashes آسیب‌های ناشی از احضار روح را افزایش می‌دهد (موارد جدیدی نیز وجود دارد). شما همچنین می توانید حدود 100 سلاح جدید را با هنر سلاح جدید باز کنید.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. یک رویداد ویژه با Red Bull در 15 ژوئن برگزار می شود، بنابراین منتظر گیم پلی و جزئیات جدید باشید. در ضمن، ویژگی ویژه ما را بررسی کنید. همچنین، برخی از کارهایی را که بی صبرانه منتظر انجام آنها هستیم، بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید