کارگردان Elden Ring می‌گوید «چند چیز دیگری» وجود دارد که او می‌خواهد با بازی انجام دهد


حلقه بزرگ این یک بازی کاملاً عظیم است که کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، اما اگر به دنبال بررسی محتوای جدید هستید، ممکن است خبرهای خوبی برای شما داشته باشیم. این بازی در یک به روز رسانی اضافه شده است، اما به نظر می رسد توسعه دهندگان برنامه ریزی بیشتری برای آن داشته اند. بازی

حلقه بزرگ هیدتاکا میازاکی، کارگردان و رئیس FromSoftware، در حالی که اخیراً جایزه بهترین بازی سال را در The Game Awards دریافت کرده و سخنرانی خود را ارائه کرده است، گفت که هنوز “چند چیزهایی” وجود دارد که استودیو می خواهد با این بازی انجام دهد.

“چطور حلقه بزرگمیازاکی در سخنرانی خود از طریق مترجم گفت: من هنوز کارهای زیادی دارم که می خواهم انجام دهم، بنابراین دریافت این جایزه واقعاً دلگرم کننده است.

استخراج کنندگان داده در حال حفاری هستند حلقه بزرگ ما طی چند ماه گذشته فایل‌ها و شواهدی پیدا کردیم که به طور بالقوه می‌تواند به برنامه‌هایی برای محتوای DLC آینده اشاره کند.

البته، FromSoftware نیز در حال کار بر روی عنوان بزرگ بعدی خود است. حلقه بزرگتوسط توسعه دهنده اعلام شده است Armored Core 6: Rubicon Fire در مراسم The Game Awards، میازاکی قبلا اعلام کرده بود که کار روی بازی بعدی که او کارگردانی خواهد کرد نیز در حال انجام است.

حلقه بزرگ برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید