به روز رسانی Eiyuden Chronicle 100 Heroes در پایان جولای اجرا می شود و زمان بارگذاری و ثبات را بهبود می بخشد.


استودیو خرگوش و خرس Eiyuden Chronicle 100 Heroesتا پایان جولای منتشر خواهد شد. زمان بارگذاری قبل و بعد از جنگ را بهبود می بخشد، ثبات را بهبود می بخشد، اعتبارات پایانی را برطرف می کند و سایر اشکالات را برطرف می کند.

همچنین برخی ویژگی‌های جدید با کیفیت زندگی مانند پایان دادن به نبرد به طور خودکار وجود خواهد داشت. همچنین ویژگی “Change Run” Rune Shop برای انتخاب سایر اعضای حزب ثابت شده است. در همین حال، بازیکنان نینتندو سوییچ در 3 جولای یک پچ اختصاصی دریافت خواهند کرد که مشکلی را که در آن حالت Performance Mode کار نمی کند، برطرف می کند.

همچنین چندین مشکل برجسته در زمینه پیشرفت داستان، مکانیک سیاه چال، محلی سازی، کنترل های UI و گرافیک را برطرف می کند. همچنین باید مشکلی را برطرف کند که در آن زمان شخصیت‌های پشتیبانی حتی با وجود اینکه در مهمانی هستند محاسبه نمی‌شود.

پس از انتشار آپدیت، منتظر جزئیات بیشتر باشید. Eiyuden Chronicle 100 Heroes برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch موجود است. بررسی اینجا را بررسی کنید. علاوه بر پچ، توسعه دهندگان همچنین در حال کار بر روی سه فصل DLC هستند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید