Eiyuden Chronicle 100 Heroes پس از راه اندازی نقشه راه سه فصل آینده DLC را اعلام می کند


سویکودن جانشین معنوی Eiyuden Chronicle 100 Heroes بازی RPG که در اوایل سال جاری منتشر شد و به طور کلی با نقدهای مثبتی روبرو شد، مشکلات خود را داشت، اما توسعه دهنده Rabbit and Bear Studios از زمان انتشار آن بر روی رفع مشکلات فنی بازی تمرکز کرده است محتوای پس از عرضه

به عنوان مثال، اخیراً در توییتر، استودیو Rabbit and Bear نقشه راه محتوا و DLC آینده را به اشتراک گذاشته است. Eiyuden Chronicle 100 Heroes قرار است در سال 2024 منتشر شود. علاوه بر بسته‌های آرایشی که تاکنون برای بازی منتشر شده است، سازنده قصد دارد فصل‌های DLC داستانی جدیدی را با تمرکز بر روی Melissa، Sei و Marcus به ترتیب در ماه‌های آگوست، سپتامبر و اکتبر منتشر کند.

در حال حاضر مشخص نیست که این اضافه‌ها چقدر خواهند بود، یا اینکه استودیو برنامه‌ریزی دیگری برای اضافه شدن این فصل‌ها دارد، اما جزئیات بیشتری در این زمینه در آینده نزدیک فاش خواهد شد.

در بررسی ما Eiyuden Chronicle 100 Heroes، به آن نمره 7/10 دادیم. “به عنوان یک بازی نقش آفرینی تهاجمی قدیمی، Eiyuden Chronicle 100 Heroes چیزی که در مبارزات، طراحی جانبی و تعادل کم دارد، در داستان، بازیگران غنی و ارائه قوی آن را جبران می کند.

Eiyuden Chronicle 100 Heroes بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است. طبق گفته‌های استودیوی خرگوش و خرس، برنامه‌هایی برای ساخت دنباله آن در حال انجام است. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید