“Eiyuden Chronicle 100 Heroes” اکنون در دسترس است


استودیو خرگوش و خرس Eiyuden Chronicle 100 Eiyudenجانشین معنوی است سویکودن ” مجموعه اکنون در دسترس است. قابل پخش بر روی Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، Nintendo Switch و PC (با Game Pass). تریلر راه اندازی زیر را تماشا کنید، که بر قهرمانان و شرورانی که بازیکنان با آنها روبرو می شوند تمرکز دارد.

داستان در Arran اتفاق می افتد، داستان بر نبرد بین نوا و امپراتوری Galdea متمرکز است، که پس از قدرت لنز Rune اولیه است. او برای کمک به او در سفرش، چندین متحد را در مناطق مختلف به خدمت می گیرد و اتحادی از شورشیان را تشکیل می دهد. بیش از 100 قهرمان وجود دارد که برخی از آنها در تلاش اصلی و برخی دیگر اختیاری هستند.

بسیاری در نبرد کمک می کنند، در حالی که برخی دیگر عملکردهای پشتیبانی مانند افزایش جمع آوری منابع و بهبود کیفیت زندگی مانند افزایش فضای موجودی را ارائه می دهند. همچنین پایه هایی برای ارتقا وجود دارد که به شما امکان می دهد قفل امکانات جدید و بازی های کوچک مانند بازی های کارتی و آشپزی را باز کنید.بررسی ما را در مورد Eiyuden Chronicle Hyakueiden درباره آنچه در اینجا اتفاق می افتد بیشتر بدانید. در مورد آینده، خرگوش و خرس تأیید کردند که به سمت دنباله ای “به جلو حرکت می کنند”.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید