Eiyuden Chronicle: 100 Heroes، توسعه دهنده به سمت دنباله «به جلو حرکت می کند».


استودیو خرگوش و خرس Eiyuden Chronicle 100 Eiyuden تقریباً چهار سال از انتشار Kickstarter می گذرد و از هفته آینده به فروش می رسد.به عنوان جانشین معنوی سویکودن با رهبری خلاقانه این سری، به خصوص در میان طرفداران بازی های RPG کلاسیک بسیار مورد انتظار است. با این حال، حتی قبل از انتشار، سازنده تایید کرد که دنباله آن “در دست ساخت” است.

در یک Reddit AMA، از استودیو Rabbit and Bear پرسیده شد که اگر علاقه کافی وجود داشته باشد، دنباله آن را تولید خواهند کرد. “مطمئنا! این هدفی است که ما برای آن تلاش می کنیم. امیدواریم بازیکنان زیادی از این بازی حمایت کنند.”

با این حال، هنگامی که از او پرسیده شد که آینده این استودیو پس از مرگ یوشیتاکا مورایاما، کارگردان و تهیه کننده چیست و آیا برنامه هایی برای ساخت دنباله آن در دست اجراست، او پاسخ داد: “البته!” ما با دنباله رو به جلو حرکت می کنیم.

ما بسیار ناراحت هستیم که آقای موریاما دیگر در میان ما نیست، اما ما در مورد چیزهای زیادی با آقای موریاما صحبت کرده ایم.

باید دید که آیا موفقیت بازی اول بر برنامه‌های دنباله‌دار تأثیر می‌گذارد یا خیر، اما استودیو Rabbit and Bear مشتاق است دنیای خود را گسترش دهد. Eiyuden Chronicle 100 Eiyuden این بازی در تاریخ 23 آوریل برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. همچنین از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عنوان و ویژگی های آن، لطفا به اینجا مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید