Eiyuden Chronicle: 100 Heroes, Another Crab Treasure Lead Game Pass April Wave 2 Lineup


مایکروسافت مجموعه بازی‌هایی را که در هفته‌های آینده به کاتالوگ Game Pass اضافه می‌شوند فاش کرده است و مشترکین عناوین قابل‌توجهی دارند که منتظر آن هستند. شاید معروف ترین آنها باشد Eiyuden Chronicle Hyakueiden، استودیوی خرگوش و خرس مورد انتظار سویکودن این جانشین معنوی در 23 آوریل عرضه خواهد شد و در زمان راه اندازی بر روی رایانه های شخصی، کنسول ها و Game Pass در فضای ابری نیز در دسترس خواهد بود.

بازی ماجراجویی روایی جذاب هارولد هالیبوت امروز منتشر شد، برای مشترکین Game Pass در رایانه شخصی، Xbox Series X/S و ابر و در 17 آوریل در دسترس است. اورک ها باید بمیرند 3 برای مشترکین در همه پلتفرم ها. روز بعد، 18 آوریل، EA Sports NHL 24 برای مشترکین Game Pass Ultimate از طریق EA Play روی کنسول ها در دسترس خواهد بود.

25 آوریل، Soullike باشگاه آگرو یک گنج خرچنگ دیگر در روز اول Game Pass بر روی همه پلتفرم‌ها منتشر شد و به دنبال آن بازی استراتژی قرون وسطی در 26 آوریل منتشر شد. ارباب عمارت پیش نمایش بازی اکنون برای مشترکین رایانه شخصی در دسترس است.یک عنوان اکشن سرکش دوبعدی بالاخره آمد! مرگ خوبی داشته باشی در 30 آوریل برای همه پلتفرم ها منتشر شد.

در همین حال، مشترکین Game Pass Core نیز در تاریخ 23 آوریل به سه بازی جدید دسترسی خواهند داشت. Deep Rock Galactic، Wreckfest، و فوق العاده داغ: کنترل ذهن حذف شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید