Eidos Montreal 97 کارمند خود را اخراج کرد


به دنبال گزارش بلومبرگ مبنی بر اینکه گروه Embracer قرارداد خود را لغو کرده است. Deus Ex توسعه‌دهنده این عنوان، Eidos Montreal، اخراج‌ها را تایید کرده است. 97 کارمند از تیم های توسعه، خدمات پشتیبانی و مدیریت اخراج خواهند شد.

“وضعیت اقتصاد جهانی، چالش‌های صنعت ما، و تجدید ساختار جامع اعلام شده توسط Embracer در نهایت بر استودیوی ما تأثیر گذاشت. ما 97 نفر را در تیم توسعه، مدیریت و خدمات پشتیبانی خود اخراج کرده‌ایم. “تصمیم دشوار این بود. او در بیانیه ای رسمی در توییتر گفت.

توسعه دهندگان در حال کار برای حمایت از “همه کارمندان تحت تاثیر این انتقال” هستند. این افراد بسیار با استعداد و با تجربه در حال ورود به بازار کار هستند و ما می خواهیم به آنها کمک کنیم تا پروژه بعدی خود را پیدا کنند. در حالی که سلامت تیم را در اولویت قرار می دهند، آنها همچنین متعهد به “ایجاد بازی هایی هستند که بازیکنان برای آینده قابل پیش بینی از آنها لذت خواهند برد.”

به بازیکنان ما…این فقط بازی‌ها نیستند که همه ما آن‌ها را تحسین می‌کنیم، بلکه بازی‌سازان نیز آن‌ها را تحسین می‌کنیم. تعهد ما این است که بهترین بازی‌ها را برای طرفداران شگفت‌انگیزمان بسازیم، و ما از این دوباره‌سازی هیجان‌زده هستیم. تغییرات، ما به مبارزه برای ارائه تجربیات عالی که همه می توانیم با هم به اشتراک بگذاریم، ادامه خواهیم داد. از شما برای حمایت مداوم شما سپاسگزاریم و برای شما بهترین ها را آرزو می کنیم.”

Eidos Montreal در مورد وجود آن اظهار نظری نکرده است. Deus Ex هیچ تاییدی در مورد این پروژه، لغو آن، یا اینکه آنها در حال کار بر روی یک فرنچایز اصلی هستند، وجود ندارد. دو بازی آخر Deus Ex حق امتیاز، انقلاب انسانی و بشریت تقسیم شده استکه مجموعا بیش از 12 میلیون دستگاه فروخت.

از زمانی که گروه Embracer برنامه بازسازی خود را اعلام کرد، چندین توسعه دهنده از جمله Crystal Dynamics، Fishlabs، New World Interactive و Lost Boys Interactive با اخراج مواجه شدند. طبق گزارش‌ها، 3D Realms و Slipgate Ironworks نیز تحت تأثیر قرار گرفتند و استودیوهایی مانند Free Radical Design و Volition تعطیل شدند. شایعاتی در مورد فروش احتمالی Gearbox Entertainment وجود دارد، اما چیزی رسمی نیست.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید