Eastward: Octopia DLC اکنون برای رایانه شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است


اولین DLC پولی Chucklefish در شرق، اکتوپیااکنون بر روی رایانه شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است. قیمت آن 5.99 دلار است و تا 14 فوریه 15 درصد تخفیف در Steam دارد. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید. DLC بلافاصله از منوی اصلی قابل پخش است.

برای کسانی که در مورد ماهیت خنده دار DLC در مقایسه با بازی پایه سردرگم هستند. اختاپیا در دنیای موازی اتفاق می افتد. این بیشتر یک سیم کارت کشاورزی است که در آن سم و جان سعی می کنند یک زمین کشاورزی ویران شده را بازسازی کنند. شما نیاز به رشد محصولات کشاورزی، پرورش دام، اصلاح وعده های غذایی و صید ماهی دارید. البته پیشرفت شما بر شهر همسایه Seagull Town نیز تاثیر خواهد گذاشت.

در نهایت می‌توانید فروشگاه‌ها و خانه‌هایی بسازید، و NPC‌های بیشتری (از جمله چهره‌های آشنا از بازی پایه) و تعداد بیشتری وارد آن می‌شوند. جهت شرق: اکتوپیا این نوید حدود 15 تا 20 ساعت “گیم پلی بی نقص پیکسل” را می دهد که با توجه به قیمت آن خیلی ضعیف نیست.

در مورد انتشار DLC ایکس باکس وان، Pixpil در نظر دارد آن را در دسترس قرار دهد و با انتشار اخبار بیشتر، جامعه را به روز خواهد کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید