بازی‌های «پلنگ سیاه» و «مرد آهنی» EA لغو نشده‌اند


EA اخراج های گسترده ای را اعلام کرده است و این شرکت قصد دارد حدود 670 شغل یا حدود 5 درصد از نیروی کار خود را کاهش دهد. EA اعلام کرده است که به عنوان بخشی از بازسازی سازمانی خود، قصد دارد از توسعه بازی مبتنی بر IP مجاز فاصله بگیرد، اما بسیاری از عناوین EA که در آینده منتشر خواهند شد در این دسته قرار می گیرند، بنابراین وضعیت آن چگونه است؟ بوجود آمده اند.

حداقل دو نفر از آنها سالم هستند. در بیانیه ای به GamesIndustry، یکی از نمایندگان Electronic Arts گفت که دو عنوان آینده این شرکت مارول مرد آهنی و پلنگ سیاه هنوز در حال توسعه است.

مرد آهنی توسط Motive Studio، تیم 2023 توسعه یافته است. فضای مرده Remade به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی تک نفره. این موتور که بر روی Unreal Engine 5 ساخته شده است، در حال حاضر هنوز در مرحله پیش تولید است و لیست های شغلی نشان می دهد که ممکن است یک محیط جهان باز داشته باشد.

پلنگ سیاهاز سوی دیگر، بازی‌های Cliffhanger توسط استودیوی تازه‌تاسیس Cliffhanger Games ساخته می‌شود و یک عنوان اکشن-ماجراجویی جهان باز و تک‌نفره با انتخاب‌های وسیع و مکانیک‌های پیامدهایی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد داستان خود را شکل دهند. تبلیغ شود.

گزارش‌های قبلی نشان می‌داد که همکاری EA و مارول سومین فیلم را نیز پوشش می‌دهد، اما وضعیت آن همچنان نامشخص است.

با این حال، همه عناوین آینده EA مبتنی بر IP دارای مجوز از حذف جان سالم به در نبردند. تک نفره توسط Respawn Entertainment جنگ ستارگان FPS لغو شده است.

در همین حال، میدان جنگ استودیو Ridgeline Games بسته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید