Earth Defense Force 6 در بهار 2024 برای رایانه های شخصی و پلی استیشن عرضه می شود


اعلام شده توسط ناشر D3. نیروی دفاع زمینی 6 این بازی در بهار 2024 در غرب برای PC، PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. نسخه PC این بازی ابتدا بر روی Steam عرضه خواهد شد و پس از مدت کوتاهی در فروشگاه Epic Games منتشر خواهد شد.

نیروی دفاع زمینی 6 اولین بار در اوت 2022 در ژاپن منتشر شد. از آن زمان، این بازی برای ناشر D3 بسیار موفق بوده و در هفته اول 300000 نسخه از آن به فروش رسیده است. این یک نقطه عطف چشمگیر با توجه به این واقعیت است که بازی فقط برای PS4 و PS5 در دسترس بود. ژاپن در آن زمان.

بازی ششم بود نیروی دفاعی زمین سلسله، نیروی دفاع زمینی 6 سه سال پس از پیروزی بشریت در جنگ علیه مهاجمان معروف به Primers. نیروی دفاع زمینی 5. بازی حول محور بازی می چرخد ​​که به بشریت کمک می کند تا تلاش های بازسازی خود را ادامه دهد و در عین حال باید با مستعمره های بیگانه به جا مانده نیز مقابله کند.

نیروی دفاع زمینی 6 بازیکنان می‌توانند از بین کلاس‌های Ranger، Air Raider، Wing Diver و Fencer با پشتیبانی آنلاین co-op برای حداکثر چهار بازیکن یکی را انتخاب کنند. بازی Co-op محلی نیز یک گزینه برای حداکثر دو بازیکن است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید