EA Sports WRC در تاریخ 3 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود


بالاخره EA و Codemasters اولین بازی WRC با مجوز رسمی مشترک را رسما معرفی کردند.تماس گرفت EA Sports WRC، این بازی در نوامبر سال جاری منتشر شد و به عنوان “نخستین بازی واقعی رالی نسل بعدی و عنوان اساسی برای علاقه مندان به مسابقه سیم کارت” تبلیغ می شود.

طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط EA، EA SPORTS WRC “با قدرت Unreal Engine، رالی خاک سری فیزیک. این دارای 18 مکان رسمی مسابقات قهرمانی رالی جهانی FIA است (یکی از آنها، رالی اروپای مرکزی، پس از راه اندازی اضافه خواهد شد)، و به گفته ناشر، هر مکان “بیش از همیشه” خواهد بود. طولانی تر و دقیق تر خواهد بود. .

این خودرو شامل 10 خودروی فعلی WRC، WRC2 و Junior WRC به‌علاوه 68 خودروی نمادین رالی، از جمله یک خودروی هیبریدی 4WD Rally1 است. در همین حال، EA SPORTS WRC همچنین دارای یک سیستم هندلینگ پویا جدید است که مدل‌های هندلینگ قبلی Codemasters را اصلاح می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تنظیمات راننده حرفه‌ای را برای دقت و اطمینان بیشتر در حمل هر وسیله نقلیه انتخاب کنند.

EA و Codemasters همچنین طرح‌های صوتی «پیچیده‌ای تکراری» را برای هر وسیله نقلیه و همچنین یادداشت‌های سرعت جدیدی که شامل یادداشت‌های ساده‌شده برای مبتدیان است، تبلیغ می‌کنند. از سوی دیگر، همانطور که قبلا فاش شده بود، EA SPORTS WRC بازیکنان همچنین می توانند از سازنده برای ساخت ماشین رالی خود استفاده کنند. این به شما امکان می دهد تا اجزای مکانیکی حیاتی خودرو را انتخاب کنید، فضای داخلی را سفارشی کنید، رنگ بدنه را سفارشی کنید و موارد دیگر.

از نظر چند نفره، EA SPORTS WRC حالت کلاب جدید با قابلیت چندنفره چندنفره 32 نفره در تمامی پلتفرم ها فیفا EA Sports FC این بازی به عنوان یک تجربه جامعه محور عمل می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا در مسابقات چند سطحی سفارشی با رالی هایی که در هر مکان و در هر زمان از سال برگزار می شود شرکت کنند. همچنین لحظات به روز رسانی روزانه وجود دارد و به بازیکنان این فرصت را می دهد تا سناریوهای کلیدی فصل 2023 را در کنار رویدادهای کلاسیک از آرشیو این ورزش دوباره تجربه کنند.

EA SPORTS WRC راس گوینگ، مدیر ارشد خلاقیت در Codemasters می‌گوید: «این ورزش موتوری در خالص‌ترین شکل خود است و هر مرحله مسابقه‌ای با زمان، زمین و خودتان است. “این بازی رالی است که ما همیشه می خواستیم بسازیم، ترکیبی از عمق دانش و تخصص استودیوی ما با قدرت مجوز رسمی WRC که نشان دهنده اوج موتوراسپرت رالی است. موتور جدید بازی. به ما اجازه می دهد تا رالی را تا حد زیادی پیش ببریم. محدودیت‌های ممکن، و ویژگی‌های اضافی مانند Builders و Moments به بازیکنان راه‌های بیشتری برای تعامل با ورزشی که دوست دارند می‌دهد.»

EA SPORTS WRC در تاریخ 3 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC (از طریق Steam، Epic Games Store و برنامه EA) عرضه می‌شود. طبق اطلاعات قبلی، این بین نسلی نیست. کسانی که این بازی را پیش‌سفارش کرده‌اند، در تاریخ 31 اکتبر دسترسی زودهنگام خواهند داشت و همچنین لوازم آرایشی درون بازی و 5 پاس VIP دریافت خواهند کرد. هر یک محتوای جدید پس از راه اندازی اضافه می کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *