EA Sports WRC تریلر دقیق جدیدی را منتشر می‌کند که حالت‌های حرفه‌ای، لحظه‌ها و حالت‌های بازی دیگر را به نمایش می‌گذارد


تریلر جدیدی از بازی مسابقه ای رالی منتشر شد EA Sports WRC، این بار به نمایش حالت ها و ویژگی های مختلف بازی این عنوان می پردازیم. تریلر مفصل حالت حرفه‌ای بازی را به نمایش می‌گذارد، که با بازیکنان شروع می‌شود که تیم خود را ایجاد می‌کنند و در رتبه‌های جهانی مسابقات رالی بالا می‌روند. حالت حرفه ای به بازیکنان این امکان را می دهد که از هر نقطه از نردبان WRC شروع کنند.

حالت حرفه ای به بازیکنان این امکان را می دهد تا با تیم خود درگیر شوند، زیرا باید بودجه خود را مدیریت کنند و در عین حال اطمینان حاصل کنند که تیم آنها دارای کادر مهندسی و انتخاب وسیله نقلیه قوی است. بازیکنان همچنین این فرصت را خواهند داشت که ماشین خود را از ابتدا بسازند و عناصر مختلفی مانند موقعیت موتور و توزیع وزن را تنظیم کنند.

مرحله بعدی حالت لحظه ای است. بازیکنان می توانند در برخی از نمادین ترین لحظات تاریخ مسابقات رالی روی صندلی راننده بنشینند. این حالت به بازیکنان اجازه می دهد تا در مورد تاریخ ورزش یاد بگیرند و همچنین به آنها فرصت می دهد تا با دنیای مدرن مسابقات رالی همگام شوند. لحظات جدید در طول سال به این حالت اضافه خواهد شد.

Regularity Rally یک حالت بازی است که دارای اشکال مختلف رقابت در چندین نوع مختلف مسابقه است. رالی منظم حول تکمیل مراحل در سریع ترین زمان ممکن متمرکز نیست. در عوض، بازیکنان موظفند با سرعت متوسط ​​معینی دور یک کورس رانندگی کنند.

این بازی همچنین دارای یک حالت آموزشی به سبک Rally School است که هدف آن آموزش بازیکنان جدید نحوه بازی کردن و مسابقه دادن در دوره‌های شدید است. همچنین یک حالت قهرمانی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در طول یک فصل کامل WRC بازی کنند. این بازی دارای چندین حالت دیگر از جمله بازی سریع به صورت چندنفره است که بازیکنان می توانند رویدادهای سفارشی خود را ایجاد کنند.

آخرین بار EA Sports WRC ما یک تریلر دقیق داریم. تمرکز آن بر نمایش جزئیات مراحل و مکان‌های مختلف بازی، فهرست وسایل نقلیه و کلاس‌های وسایل نقلیه و بسیاری از ویژگی‌های دیگر بود. EA Sports WRC ‘ قرار است برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود و در تاریخ 3 نوامبر منتشر خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید