جزئیات مراحل و مکان‌های بازی EA Sports WRC، فهرست وسایل نقلیه، کلاس‌های خودرو و موارد دیگر


EA Sports WRC در اوایل ماه جاری رسما اعلام شد و با توجه به اینکه بازی قرار است تا چند هفته دیگر منتشر شود، EA Sports و توسعه دهنده Codemasters در مورد آنچه که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند با یک تریلر جدید گسترده و کلی از گیم پلی بازی کنایه های زیادی داده اند. جزئیات جدید فاش شده است.

EA Sports WRC بیش از 200 مرحله رالی در 17 مکان مختلف به رخ می کشد، و توسعه دهنده Codemasters وعده “واقع گرایی، وفاداری و جزئیات بیشتر از همیشه” را می دهد. این بازی همچنین دارای بزرگترین مرحله رالی است که Codemasters تا به حال برای یک بازی ساخته است. طولانی ترین آنها بیش از 30 کیلومتر طول دارد.

Codemasters و EA Sports همچنین در حال تبلیغ “واقعی ترین” مکان هایی هستند که تاکنون ساخته شده اند. همه کپی‌هایی از جاده‌های واقعی در دنیای واقعی هستند و بازیکنان می‌توانند در تابستان، پاییز، زمستان و بهار رانندگی کنند و هر فصل چالش‌های خاص خود را برای بازیکنان به همراه دارد.

وقتی صحبت از وسایل نقلیه می شود، EA Sports WRC با فهرستی متشکل از 80 خودرو از دوره‌های مختلف مسابقات رالی که 18 کلاس خودروی مختلف را شامل می‌شود، عرضه خواهد شد. این شامل ماشین هیبریدی Rally1 برای فصل 2023 می شود که مکانیزم منحصر به فردی برای شارژ باتری و مدیریت قدرت برای رسیدن به سرعت های بالاتر خواهد داشت.

این بازی همچنین دارای یک سیستم هندلینگ جدید به نام Dynamic Handling System است که گفته می‌شود «معتبرترین و پویاترین مدل هندلینگ» است که Codemasters تا به حال توسعه داده است. بازیکنان می‌توانند انتظار پیشرفت‌های مختلفی از جمله بازخورد نیرو، هندلینگ بهبود یافته در پیاده‌رو، اینرسی پیشرانه، شبیه‌سازی آیرودینامیک، ترمز پیشرونده و موارد دیگر را داشته باشند.

بیشتر از آن، EA Sports WRC همچنین دارای مجموعه‌ای از ابزارها و گزینه‌ها است که به شما امکان می‌دهد بین کمک‌های مختلف جابجا شوید و تجربه را مطابق با سطح مهارت خود تنظیم کنید. تریلر نمای کلی بازی همچنین جزئیات طراحی صوتی سیم‌کارت مسابقه رالی، نت‌های سرعت ساده‌شده و موارد دیگر را ارائه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر قسمت زیر را ببینید.

EA Sports WRC ‘ در 3 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید