تصاویر و نمایش EA Sports UFC 5 در تریلر جدیدی رونمایی شد


EA تریلر جدیدی منتشر کرد EA Sports UFC 5، نشان خواهد داد که چگونه بازی مبارزه تن به تن احشایی را در بازی MMA آینده نشان می دهد. این تریلر که در زیر می‌توانید آن را تماشا کنید، بر نمایش موتور فراست‌بایت، جلوه‌های بصری، سینماتیک‌های جدید درون بازی، شبیه‌سازی جنگنده‌های پیشرفته، پخش مجدد KO سینمایی و پایان‌های معتبر تمرکز دارد.

EA Sports UFC 5 این اولین مسابقه خواهد بود UFC این فرنچایز با استفاده از موتور Frostbite، به بازی نورپردازی پویا و بازنگری اساسی در وفاداری شخصیت‌ها، از جمله انیمیشن‌های واقعی مو و پارچه می‌دهد.

این موتور ویژگی‌های نورپردازی و رندر جدیدی را به بازی اضافه می‌کند، از جمله سایه‌زنی پوست و چشم با روپوش دوگانه، موهای مبتنی بر رشته، فرم بدن جنگنده به روز شده، و تکنیک‌های انیمیشن صورت برای بهبود شباهت به جنگنده.

در این تریلر کارگردان هنری کرک گیبونز بیان می‌کند که احساس می‌کند این بازی از نظر کیفیت ارائه و جنبه‌های مختلف دیگر از یک نمایش واقعی UFC قابل تشخیص نیست. این بازی به تمام جزئیات از جمله چکیدن خون و عرق روی تشک برای نبردهای شدیدتر توجه می کند.

به منظور قدرتمندتر کردن ضربه در طول مسابقه، EA Sports UFC 5 همچنین دارای یک سیستم تغییر شکل چهره با جزئیات بیشتر است که امکان واکنش های واقعی را در برابر ضربه ها فراهم می کند.

به گفته Gibbons، تمام ویژگی های جدید، از جمله استفاده از سیستم دوربین رویه ای و لنزهای دوربین واقعی، به دلیل استفاده استودیو از موتور Frostbite است.

EA Sports UFC 5 ‘ در 27 اکتبر برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید