ویدئوی EA Sports UFC 5 سیستم تاثیر واقعی، ارسال‌های بدون درز و موارد دیگر را تشریح می‌کند


الکترونیک آرتز عنوان بزرگ بعدی خود را اعلام کرد. EA Sports UFC این سریال ماه آینده منتشر خواهد شد. EA Sports UFC 5 به PS5 و Xbox Series X/S می آید و چندین ویژگی جدید ارائه می دهد که تجربه را بهبود می بخشد. در یک ویدیوی گیم پلی جدید، توسعه دهندگان در مورد همین صحبت می کنند. آن را در زیر بررسی کنید.

سیستم Real Impact جدید است و با قابلیت های رندر پیشرفته برای ایجاد آسیب واقعی به جنگنده ها کار می کند. با انباشت خسارت مبارزان، عملکرد آنها در بازی کاهش می یابد. بریدگی بالای چشم باعث کاهش دفاع در آن سمت می شود و ضربه پا به پا باعث کاهش تحرک و لنگیدن مبارز می شود.

اگر یک مبارز به اندازه کافی مجروح شود، پزشک ممکن است وارد عمل شود و مسابقه را متوقف کند، و آن را به یک استراتژی قانونی برای بازیکنان تبدیل کند. ارسال بدون درز همچنین با استفاده از چوب سمت راست برای انتقال به یک حرکت دیگر یا مقابله با حریف امکان پذیر است. بازپخش سینمایی نیز قابل توجه است. از زوایای دراماتیک و نورپردازی در حرکت آهسته برای نشان دادن ضربه نهایی که برنده نبرد است استفاده کنید.

EA Sports UFC 5 ‘ در 27 اکتبر منتشر خواهد شد. در این میان، برای اطلاع از گیم پلی و جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *