جزئیات ویدیوی EA Sports UFC 5 Fight Week، Career Mode و حالت های دیگر


نسخه بعدی Electronic Arts UFC سلسله، EA Sports UFC 5، هفته آینده به فروش می رسد، اما جزئیات آن همچنان اعلام خواهد شد. تیم سازنده درباره مکانیزم‌های جدید گیم‌پلی مانند ارسال‌های بدون درز، یک سیستم تاثیر واقعی و ارائه بحث کردند. آخرین دستورالعمل های دقیق همه حالت های جدید را توضیح می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

یکی از ویژگی های جدید Fight Week Contracts است که در آن بازیکنان با حریفان هوش مصنوعی مبارزه می کنند و چالش های هفتگی را کامل می کنند. برنده شدن، ارز درون بازی را برای شما به ارمغان می آورد، اما نبردها از آن هفته به بعد سخت تر خواهند بود. اگر چالش را برطرف کنید، می توانید لوازم آرایشی فوق العاده ای دریافت کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب جدید، پیش بینی در PPV های دنیای واقعی است و اگر نتایج شما درست باشد، می توانید سکه های UFC رایگان کسب کنید. وقتی نوبت به حالت حرفه‌ای می‌رسد، بازگشت مربی دیویس، لوکیشن‌ها و فیلم‌های جدید و بهبودهای متعدد کیفیت زندگی را خواهید دید. اکنون می توانید کمپ های آموزشی را شبیه سازی کنید و بسته های چالشی را از جلسات اسپارینگ بر اساس چالش های تکمیل شده به دست آورید.

هوش مصنوعی نیز بهبود یافته است، و از آنجایی که حالت Legend Career فقط شبیه‌سازی است، HUD وجود ندارد، آسیب بیشتر و تخلیه استقامت افزایش یافته و تجربه سخت‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر مبارزات تن به تن را ترجیح می دهید، «Fight Now» را انتخاب کنید و از انواع مختلف مبارزه، از جمله Kumite و Backyard Brawl، انتخاب کنید.

EA Sports UFC 5 در تاریخ 27 اکتبر برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شد. قبل از انتشار جزئیات را به شما اطلاع خواهیم داد، پس لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید