EA Sports FC 24 UEFA Euro 2024 را در آپدیت رایگان سال آینده اضافه می کند


EA Sports ممکن است به همکاری طولانی مدت خود با فیفا پایان داده باشد، اما همکاری (نسبتا) اخیر آن با یوفا هنوز پابرجاست. به همین منظور، تورنمنت بزرگ بین المللی سال آینده، یورو 2024، قطعا برگزار خواهد شد. EA Sports FC 24، هیچ کس شگفت زده نخواهد شد.

EA Sports اعلام کرده است که یوفا یورو 2024 اضافه خواهد شد. EA Sports FC 24 احتمالاً تابستان آینده، شاید تا اواسط ژوئن زمانی که مسابقات آغاز می شود، به عنوان یک به روز رسانی رایگان در دسترس خواهد بود.در حالی که این به روز رسانی بر روی همه پلتفرم ها در دسترس خواهد بود، EA Sports همچنین اعلام کرد که از 18 دسامبر، کاربرانی که بازی می کنند EA Sports FC 24 تا 16 ژانویه، یکی از شش بازیکن انحصاری Ultimate Team را دریافت خواهید کرد که قابل معامله نیستند. این بدان معناست که جک گریلیش، عثمان دمبله، فردریکو کیزا، فلوریان ویرتس، ویرجیل فن دایک و آلوارو موراتا گزینه‌های موجود هستند.

ما خوشحالیم که اعلام کنیم یکی از بزرگترین مسابقات فوتبال تابستان آینده به طور کامل در سراسر کشور یکپارچه خواهد شد. EA Sports FC دیوید جکسون، نایب رئیس برند، گفت: ما این عنوان را به دست آوردیم. EA Sports FC. این محتوای انحصاری یورو به همراه شرکای بزرگ ما در یوفا به EA Sports اجازه می دهد تا به ارائه معتبرترین و خلاقانه ترین تجربه فوتبال به طرفداران ما ادامه دهد.

ما خوشحالیم که یوفا یورو 2024 می تواند همکاری ما را با EA Sports گسترش دهد. EA Sports FC گای لورن اپشتاین، مدیر بازاریابی یوفا گفت. یوفا یورو 2024 یکی از پرجنب‌وجوش‌ترین و هیجان‌انگیزترین تورنمنت‌های فوتبال در جهان است و ما مشتاق میزبانی آن در مقیاس بزرگ هستیم. EA Sports FC 24 جوامع از سراسر جهان این فرصت را خواهند داشت تا در چنین محیط بازی معتبری در مسابقات شرکت کنند. ما همچنین مشتاقانه منتظر اعلام جزئیات بیشتر در مورد مسابقات بازی رقابتی eEURO در هفته های آینده هستیم. ”

EA Sports FC 24 بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید