فروش EA Sports FC 24 Ultimate Edition بیش از 6.8 میلیون نسخه است


از فیفا شکی نیست که این فرنچایز از نظر تجاری برای EA سودآور است و با وجود اینکه نام آن تغییر کرده است، اما تغییری نکرده است. EA Sports FC 24 هفته گذشته در سراسر جهان راه اندازی شد، اما یک هفته قبل در دسترس بوده است، با دسترسی زودهنگام به دارندگان نسخه نهایی.

طبق گزارشی در فایننشال تایمز، EA اعلام کرد که 6.8 میلیون نسخه فروخته است. EA Sports FC 24 فروش دسترسی زودهنگام 35 درصد بیشتر از فروش دسترسی زودهنگام سال گذشته است. فیفا 23. شایان ذکر است که در این مدت، این بازی به صورت آزمایشی 10 ساعته در اختیار مشترکین EA Play (و با فرمت Xbox Game Pass Ultimate) نیز قرار داشت، بنابراین تعداد بازیکنانی که قبل از انتشار جهانی آن جمع آوری کرده بود از فروش آن بیشتر است. اخذ شده.

EA Sports FC 24 همچنین هفته گذشته در صدر جدول خرده فروشی فیزیکی بریتانیا قرار گرفت. فروش در زمان عرضه فیزیکی می باشد فیفا 23، به عنوان دومین پرتاب فیزیکی بزرگ منطقه در سال 2023 معرفی شد. The Legend of Zelda: Kingdom of Tears.

در بررسی ما: EA Sports FC24، ما به آن نمره 6/10 دادیم و گفتیم: FC24 هنوز هم سرگرم کننده است، اما واقعاً مایه شرمساری است که هیچ تغییر معناداری واقعی ایجاد نشده است. زیرا اکثر تغییرات اندکی که ایجاد شد به فرود نزدیک نشدند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

EA Sports FC 24 بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید