EA Sports FC 24 از زمان عرضه به 11.3 میلیون بازیکن رسیده است


علیرغم اینکه فروش فیزیکی در بریتانیا 30 درصد کمتر از سایر کشورها است. فیفا 23، EA Sports FC 24 نتایج برای ناشر بسیار خوب بود. از زمان راه‌اندازی، به ۱۱.۳ میلیون بازیکن در سراسر جهان رسیده است. موبایل EA Sports FC با توجه به صنعت بازی، در 10 روز 11.2 میلیون کاربر داشت. دومی نیز تعداد دانلود خوبی داشت و 2.2 میلیون نفر آن را در هنگام راه اندازی بازی می کردند.

کم وبر، رئیس EA Sports، اضافه کرد: FC24 تقریباً 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و نشان می دهد که طرفداران فوتبال در سراسر جهان برای پیوستن به باشگاه ها هیجان زده هستند. ما در حال ساختن بزرگترین جامعه فوتبال جهان از طریق: EA Sports FCتازه شروع است. ”

علیرغم کاهش فروش سال به سال در بریتانیا، EA Sports FC 24 این دومین پرتاب فیزیکی بزرگ در منطقه است و تنها پس از آن. The Legend of Zelda: Kingdom of Tears و میراث هاگوارتز. البته ضرری ندارد که نسخه نینتندو سوییچ کمی افزایش فروش داشته است. فیفا 23.

همراه با نینتندو سوییچ، EA Sports FC 24 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی ما (امتیاز 6 از 10) را بخوانید تا بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید