EA Sports FC 24 دومین پرتاب فیزیکی بزرگ سال در بریتانیا است


نام امتیاز سالانه فوتبال EA ممکن است از . فیفا به EA Sports FC با این حال، امسال همانطور که انتظار می رفت، تاثیر کمی بر فروش بازی ها داشت. طبق داده‌های فروش فیزیکی هفتگی در بریتانیا که توسط Gfk منتشر شده است (که توسط کریستوفر درینگ از GamesIndustry در توییتر به اشتراک گذاشته شده است): EA Sports FC 24 این دومین پرتاب فیزیکی بزرگ در بریتانیا در سال است. The Legend of Zelda: Kingdom of Tears، و فراتر میراث هاگوارتز.

با این حال، برخی از هشدارها وجود دارد. فروش پرتاب فیزیکی نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش یافته است. فیفا 23دورینگ گفت که این با انتظارات EA برای “تاثیر کوتاه مدت” بر فروش ناشی از تغییر نام تجاری فوق الذکر مطابقت دارد. از سوی دیگر، EA Sports FC 24 نسخه نینتندو سوییچ در مقایسه با بازی سال گذشته شاهد افزایش فروش اولیه «خفیف» بود. دلیلش این است که برخلاف نسخه‌های قدیمی که قبلاً برای سوییچ منتشر شده بود، نسخه به‌روزرسانی‌شده عنوان است.

در واقع، نسخه نینتندو سوییچ این عنوان سیم کارت فوتبال تنها نسخه از تمام پلتفرم‌ها است که فروش سال به سال را در زمان عرضه فیزیکی افزایش داده است. این 9 درصد از کل فروش فیزیکی بازی در بریتانیا را به خود اختصاص داده است.

در بررسی ما: EA Sports FC24، ما به آن نمره 6/10 دادیم و گفتیم: FC24 هنوز هم سرگرم کننده است، اما واقعاً مایه شرمساری است که هیچ تغییر معناداری واقعی ایجاد نشده است. زیرا اکثر تغییرات اندکی که ایجاد شد به فرود نزدیک نشدند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

EA Sports FC 24 بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید