EA Sports College Football 25 – فرسایش، توانایی‌ها و موارد دیگر با جزئیات جدید آشکار شد


جزئیات گیم پلی جدید اکنون در دسترس است EA Sports College Football 25دنباله ای که مدت ها در انتظار آن بودیم نگاهی دقیق تر به مکانیک های منحصر به فرد دارد. این شامل فرسودگی، کتاب های بازی منحصر به فرد، مزیت زمین خانگی و توانایی های بازیکن است. لطفا زیر را بررسی کنید.

Wear and Tear یک “سیستم سلامت بازیکن پیشرو” است که در آن حملات به بازیکن در طول بازی تأثیر می گذارد. با انباشته شدن آسیب، نقش ها باید تعویض شوند تا موفقیت کوتاه مدت و بلندمدت تضمین شود. در مورد توانایی ها، بازیکنان می توانند تا هشت عدد داشته باشند و بسته به مسابقه مقیاس می شوند.

به دو دسته ذهنی و فیزیکی تقسیم می شود، اولی رهبری، وضوح و توانایی عملکرد تحت فشار را بهبود می بخشد (به ویژه زمانی که تیم مهمان باشد). مورد دوم بر شکستن تکل و مقاومت در برابر سایش و پارگی تمرکز دارد. مزیت میدان خانگی به این معنی است که تیم بازدیدکننده باید با عوامل مختلفی که بر آرامش تأثیر می‌گذارند، دست و پنجه نرم کنند و مسیرهای شنیدنی و داغ را دشوارتر کنند.

134 تیم FBS در بازی وجود دارد که به این معنی است که بازی های مختلفی برای مبارزه وجود دارد. تیم توسعه برای ارائه استراتژی بیشتر، دست‌آف‌های معکوس، بازی‌های ترفند جدید، بازی‌های آپشن جدید، کنترل پاس بهبودیافته، ضربه‌سنج جدید و موارد دیگر را اضافه کرده است. در اینجا درباره ویژگی های جدید بیشتر بدانید.

EA Sports College Football 25 این بازی در 19 جولای برای Xbox Series X/S و PS5 منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید