تریلر EA Sports College Football 25 جزئیات گیم پلی، ویژگی ها و حالت ها را نشان می دهد


انتظار برای شروع یک بازی جدید فوتبال دانشگاهی بسیار بیشتر از آن چیزی بود که انتظار داشت، اما انتظار تقریباً به پایان رسیده است. در ابتدای سال جاری، EA Sports College Football 25 به طور رسمی اعلام شده است و انتشار کامل آن برای ماه می برنامه ریزی شده است. EA تریلر جدیدی را منتشر کرده است که چندین دقیقه از فیلم‌های درون بازی را به نمایش می‌گذارد و همچنین ویژگی‌های کلیدی و حالت‌های بازی را در یک پست وبلاگی شرح می‌دهد.

EA Sports College Football 25 دارای 134 مدرسه FBS است و مجموعه ای از ویژگی ها به نام CampusIQ به عنوان ستون فقرات گیم پلی لحظه به لحظه در زمین عمل می کند. به گفته EA Sports، “بازی استراتژیک و سریع که عمق واقعی فوتبال دانشگاهی را منعکس می کند” و همچنین سیستم ساییدگی بازیکن، سیستم تشخیص قبل از عکسبرداری و حتی تاثیرگذاری در بازی را ارائه می دهد. عوامل حواس پرتی مانند لرزش صفحه، از دست دادن نمادهای قبل از بازی، و حرکت هنر بازی.

راستی، EA Sports College Football 25 همچنین تاکید زیادی بر “مناظر صوتی که دسی بل فوتبال کالج را تکان می دهد” می دهد، از جمله بازی های منحصر به فرد تیمی، تشریفات رقابتی، و ازدحام جمعیتی هماهنگ که “استادیوم های فوتبال کالج را هیجان زده می کند.” – شعارها، طلسم ها و غیره

علاوه بر آن، این بازی دارای یک سیستم تماس تصویری پویا است که شامل کریس فاولر و کرک هربستریت در مسابقات کلیدی و ریس دیویس، جسی پالمر و دیوید پولاک در سایر بازی‌ها می‌شود

فراتر از خود میدان، EA Sports College Football 25 دارای حالت های متعددی است تا بازیکنان را درگیر خود نگه دارد. Dynasty به شما امکان می دهد به عنوان یک مربی سفارشی بازی کنید و همچنین دارای یک گزینه آنلاین 32 نفره است. از طرف دیگر، Road to Glory به شما امکان می دهد به عنوان یک دانش آموز ورزشکار بازی کنید “برنامه هفتگی، معدل، تصویر خود را مدیریت کنید و مربی بگیرید.” به من اعتماد کنید زمان بازی بیشتری خواهید داشت. ”

البته، علاوه بر Champions و Champion Gauntlets، Ultimate Team نیز وجود دارد که هم فصل های رقابتی و هم چالش های انفرادی را در خود دارد. کراس پلی نیز در این حالت تایید شده است. در نهایت، Road to the College Football Playoffs یک حالت رقابتی جدید است که شما را به چالش می کشد تا بازیکنان را شکست دهید تا به رتبه ها صعود کنید، بخش خود را پیش ببرید، به پلی آف برسید و در نهایت قهرمانی کشور را به دست آورید.

خارج از حالت، بازیکنان همچنین می‌توانند از وب‌سایت سازنده تیم استفاده کنند، جایی که می‌توانند لباس‌ها، کلاه‌های ایمنی، آرم‌ها و زمینه‌ها را طراحی کنند که سپس می‌توانند آپلود شوند و در بازی استفاده شوند. به طور خاص، تیم‌های سازنده تیم در حالت آفلاین Play Now و حالت سلسله خصوصی در دسترس هستند. بازیکنان همچنین می توانند تیم های ایجاد شده توسط دیگران را مشاهده کنند.

همانطور که قبلاً فاش شد، EA Sports College Football 25 قرار است در 19 جولای برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید