جزئیات تریلر EA Sports College Football 25 Deep Dive Mode Dynasty


EA Sports College Football 25's انتشار مورد انتظار به سرعت در حال نزدیک شدن است و با افزایش هیجان، EA تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرده است. این بار روی حالت Dynasty و هر چیزی که به ارمغان می آورد تمرکز می کنیم.

یکی از EA Sports College Football 25's یک مقدمه قابل توجه، پلی آف فوتبال کالج 12 تیمی است که در فصل 2024 اولین بازی را آغاز می کند و ماه ها قبل از بازی های واقعی در بازی ها قابل بازی خواهد بود.

علاوه بر این، تریلر همچنین مکانیک های استخدام حالت Dynasty را توضیح می دهد که با تلاش بازیکنان برای جذب بهترین استعدادها مرتبط است. عوامل زیادی در جذب بهترین ورزشکاران به مدرسه شما مهم هستند، از جمله بورسیه تحصیلی، 14 درجه مختلف زمین و البته پیشاهنگی. برخی از بازیکنان شرایط به اصطلاح “معامله شکن” دارند، که همانطور که از نام آن پیداست، می توانند معامله را انجام دهند یا شکست دهند.

البته بازیکنان نیز می توانند مربیان خود را ایجاد کنند. در ابتدا، این شما هستید که تصمیم می گیرید که آیا می خواهید از پایین شروع کنید و در رتبه های بالاتر حرکت کنید یا به عنوان سرمربی تیم خود شروع کنید. شما همچنین می توانید پس زمینه ای را انتخاب کنید که سبک مربیگری خاص شما را تعیین می کند. البته، در این مسیر توانایی‌های جدیدی نیز به دست خواهید آورد که به شما امکان می‌دهد توانایی‌های مربیگری خود را بیشتر تنظیم کرده و بهبود بخشید.

تریلر Deep Dive همچنین گزینه‌های سفارشی‌سازی بسیاری را که بازیکنان در حالت Dynasty به آن‌ها دسترسی خواهند داشت، شامل کنفرانس‌های سفارشی و عناصر تنظیمی مانند اندازه کنفرانس و عضویت را توضیح می‌دهد. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

EA Sports College Football 25 این بازی در 19 جولای برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید