Iron Man - EA_Motive Studio

شایعه: شغل مرد آهنی EA Motive می تواند از موتور غیرواقعی استفاده کند


استودیوی الکترونیک آرتز و موتیو سال گذشته با اعلام همکاری با مارول گیمز خبرساز شدند. مرد آهنی بازی عنوان تک‌نفره سوم شخص اکشن ماجراجویی نوید یک تجربه سه‌گانه با ارزش تولید فوق‌العاده است. اطلاعات کمی جز این که داستانی اصلی دارد که «تاریخ غنی» شخصیت را به تصویر می‌کشد، در دست نیست.

با این حال، می توانید به جای موتور فراست بایت EA در Unreal Engine نیز توسعه دهید.فرصت های شغلی طراح سطح ارشد مرد آهنی بیش از 5 سال تجربه و از جمله الزامات دیگر، “آشنایی با موتورهای بازی پیشرفته مانند Unreal”.

تایید سختی نیست، اما عناوین منتشر شده توسط Electronic Arts از Frostbite به Unreal Engine می روند. Star Wars Jedi: Fallen Order توسعه یافته در Unreal Engine 4، دنباله آن، جدی: بازمانده، که به نظر می رسد دنبال می شود.خط اصلی بعدی تاثیر عمده این عنوان همچنین بر روی Unreal Engine 5، Codemasters اجرا می شود. WRC شایعه شده است که عنوان از آن استفاده می کند (اگرچه نسخه ناشناخته است).

به طور خاص Iron Man هنوز در مرحله نمونه اولیه است، بنابراین زمان در پایان نشان می دهد، بنابراین لطفا منتظر آخرین اطلاعات باشید.نویسنده: Ravi Sinha