بازی مرد آهنی EA Motive هنوز در مراحل اولیه پیش تولید است


EA و Motive Studio در ماه سپتامبر اعلام کردند که توسعه دهندگان کار بر روی اکشن ماجراجویی تک نفره را آغاز کرده اند. مرد آهنی این استودیو به‌روزرسانی‌هایی در مورد چگونگی پیشرفت بازی ارائه کرد.

این به‌روزرسانی توسط GM پاتریک کلاوس Motive Studio نوشته شده است، این به‌روزرسانی تیم توسعه را روی آن متمرکز می‌کند مرد آهنی بازی ها از زمان فضای مرده نسخه بازسازی شده در اوایل سال جاری منتشر شد، اما عنوان هنوز در مرحله پیش تولید است.

“از آنجا که [Dead Space’s launch]، تمرکز ما به این موارد تغییر کرد: مرد آهنی کراوس در به روز رسانی نوشت: «این پروژه به ما این فرصت را داد که روی یک ملک خارق العاده دیگر کار کنیم (و بازی کنیم). ما هنوز در مراحل اولیه پیش تولید هستیم و وقت خود را صرف می کنیم تا بهترین پایه ممکن را برای توسعه ایجاد کنیم. با این حال، ما در حال حاضر در حال بررسی داستان، طراحی و گیم پلی هستیم. من فرصت های زیادی برای انجام این کار پیدا می کنم. . مرد آهنیو دیدن اینکه آن فانتزی شروع به تبدیل شدن به واقعیت می کند بسیار سرگرم کننده است. ”

علاوه بر این، استودیو Motive یک شورای اجتماعی از طرفداران ایجاد کرده است و به مشارکت در این تلاش ادامه خواهد داد. مرد آهنی حتی اگر عنوانی در مراحل اولیه توسعه خود باشد، فضای مرده. در همین حال، کراوس نیز تایید کرد که بازی بر روی Unreal Engine 5 ساخته شده است. این مورد در چندین آگهی استخدامی قبلی ذکر شده است.

این اولین بازی استودیو Motive است که بر روی Unreal Engine ساخته شده است که تمام عناوین قبلی این استودیو را در خود دارد. فضای مرده، اسکادران جنگ ستارگان، و جبهه جنگ ستارگان 2 – بر اساس Frostbite

حتی در اوایل این فرآیند، ما یک شورای اجتماعی متشکل از طرفداران مرد آهنی و مارول تشکیل دادیم. فضای مردهآنها تقریباً در مورد همه چیز در طول فرآیند توسعه بازخورد ارائه خواهند کرد.» کراوس نوشت. از سوی دیگر، ما Unreal Engine 5 را به عنوان موتور بازی خود انتخاب کردیم تا به تیم توسعه ما اجازه دهیم جادوی خود را انجام دهند و چیزی واقعاً خاص خلق کنند.

اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد مرد آهنی با این حال، آگهی‌های شغلی قبلی نشان می‌دهد که این می‌تواند تجربه‌ای در جهان باز باشد.

در همین حال، مرد آهنی این تنها عنوانی نیست که مارول در حال حاضر روی آن کار می کند.اکشن ماجراجویی تک نفره پلنگ سیاه این اثر نیز توسط کمپانی تازه تاسیس Cliffhanger Games در حال توسعه است و قرار بر این شده که به عنوان یک عنوان جهان باز تولید شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید