EA از تامین مالی بازی سوم آلیس یا مجوز IP خودداری می کند


اکشن-ماجراجویی ترسناک گوتیک بازسازی شدهآلیس در سرزمین عجایبشاید ایده خوبی به نظر نرسد، اما به عنوان کسی که بازی کرده استمگی آلیس آمریکاییو عاقبت آنجنون آلیس باز میگردداین به ما می گوید که در مورد آن فرض چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. با این حال، اگر از طرفداران این دو بازی هستید و به قسمت سوم امیدوار هستید، نفس خود را حبس نکنید.

طراح و کارگردان American McGee در آستانه ساخت بازی سوم است.آلیس: پناهندگی، برای مدتی توسط EA چراغ سبز نشان داده شد، اما به نظر می رسد که این اتفاق نمی افتد.آلیسبازی از سوی دیگر، این شرکت نیز تمایلی به مجوز یا فروش IP ندارد.

مک گی نوشت: «در مورد موضوع بودجه، آنها در نهایت تصمیم گرفتند که پروژه را بر اساس تحلیل داخلی خود از IP، شرایط بازار و جزئیات پیشنهاد تولید، به تصویب برسانند. «در مورد مجوز، آنها پاسخ دادند: آلیس این بخش مهمی از کاتالوگ کلی بازی EA است و فروش یا صدور مجوز آن چیزی نیست که EA در حال حاضر آماده انجام آن باشد. ”

متأسفانه، این بدان معناست که مک گی راهی برای کسب مقام سوم نمی بیند.آلیسبازی سازی

“در این مرحله، ما تمام گزینه ها را برای به دست آوردن محصولات جدید به پایان رسانده ایم. آلیس بازی موفق شد.” “با این پاسخ‌ها از سوی EA، هیچ راه دیگری برای پروژه وجود ندارد. به این ترتیب، ما این صفحه Patreon و فعالیت‌های پیش‌تولید مرتبط را به حالت تعلیق در می‌آوریم. محتوا دست نخورده باقی می‌ماند، اما گزینه‌های تامین مالی دیگر ارائه نمی‌شوند.” آلیس: پناهندگی تعامل از طریق این پلت فرم (یا دیگر).

آلیس: پناهندگی این آخرشه. ”

اینکه آیا این چیزی است که EA نظر آنها را در آینده ای نزدیک یا دور تغییر خواهد داد، باید دید، اما در حال حاضر آینده بسیار تاریک به نظر می رسد.آلیسبازینویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *