EA عنوان تک نفره Black Panther را از استودیوی جدید Cliffhanger Games معرفی کرد


سال گذشته لیکس ادعا کرد که EA در حال کار بر روی یک جهان باز تک نفره استپلنگ سیاهبازی و رسما تایید شده است.

EA یک اکشن ماجراجویی مبتنی بر روایت و تک‌نفره را معرفی کرده است.پلنگ سیاهعنوان در مراحل اولیه توسعه است.این بازی قبلا بودسرزمین میانه: سایه موردوروسایه جنگتوسعه یافته توسط Monolith Production.

کارکنان Cliffhanger Games همچنین شامل کهنه‌سربازان صنعت هستند که روی فرنچایزهای بزرگ دیگری مانند:Halo، God of War، Call of Duty،بیشتر.

به گفته توسعه دهنده،پلنگ سیاهاین بازی بازیکنان را به یک “دنیای وسیع و پاسخگو” می برد و به آنها اجازه می دهد “تجربه کنند که لباس پلنگ سیاه، محافظ واکاندا” را بپذیرند.

استیونز می‌گوید: “ما به ارائه یک تجربه قطعی و معتبر Black Panther برای طرفداران خود اختصاص داده‌ایم، و به آنها قدرت و کنترل داستانی بیشتری نسبت به آنچه که در یک بازی ویدیویی داستان محور تجربه کرده‌اند، می‌دهیم.” استیونز می‌گوید: “ما در حال انجام آن هستیم.” واکاندا یک جعبه شنی ابرقهرمانی غنی است و ماموریت ما ایجاد یک دنیای حماسی برای بازیکنانی است که عاشق پلنگ سیاه هستند و می‌خواهند به اندازه ما دنیای واکاندا را کشف کنند.

Cliffhanger Games همچنین از نزدیک با مارول کار کرده است تا اطمینان حاصل کند که این بازی “هر جنبه ای از Wakanda، فناوری آن، قهرمانان آن و داستان اصلی خود را با توجه به جزئیات و وفاداری به جهان ارائه می دهد.” پلنگ سیاه مستحق. “

استیونز می‌گوید: «این یک فرصت بسیار نادر برای ایجاد یک تیم جدید حول ارزش‌های تنوع، همکاری و توانمندسازی است.

از پلنگ سیاه عنوان در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است. Cliffhanger Games به دنبال پر کردن تعدادی از موقعیت‌های باز است و می‌گوید که قصد دارد تیم خود را «طی چند سال آینده» گسترش دهد.

پلنگ سیاه این تنها عنوان مارول نیست که EA در حال حاضر در حال توسعه است. فضای مرده Developer Motive Studio در حال حاضر روی یک اکشن ماجراجویی تک نفره نیز کار می کند. مرد آهنی بازی

جالب اینجاست که Black Panther قرار است در یک عنوان اکشن-ماجراجویی تک نفره مبتنی بر روایت بازی کند و Skydance New Media به رهبری امی هنیگ در حال حاضر در حال توسعه یک بازی با بازی Captain America و Black Panther است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *