E3 2021

برگزارکنندگان E3 2023 می گویند که “علاقه بسیار زیادی ایجاد کرده است”


گزارش‌های اخیر مبنی بر نادیده گرفتن سونی، نینتندو و مایکروسافت از E3 2023 از طریق منابع دیگر تکرار شده است. طبق گزارش VideoGamesChronicle، نینتندو امسال در E3 شرکت نخواهد کرد.

سونی از سال 2019 علاقه ای به حضور در E3 نداشته است، بنابراین احتمالاً از این رویداد صرف نظر می کند، در حالی که گفته می شود مایکروسافت هنوز در حال مذاکره برای حضور در E3 2023 است.

بعید است که مایکروسافت در نمایشگاه E3 2023 حضور داشته باشد، اما این امکان وجود دارد که به عنوان یک حضور تجاری و رسانه ای با این رویداد همکاری کند.

رویداد مایکروسافت قرار است همزمان با E3 2023، مطابق با سنت سال های گذشته این شرکت باشد.

“از زمانی که ReedPop قرارداد اجرای E3 را شش ماه پیش امضا کرد، ما سخت با اعضای ESA کار می کنیم و از بازخورد آنها برای توسعه نوع جدیدی از E3 استفاده می کنیم که اهداف و نیازهای آنها را پشتیبانی می کند. من E3 را ایجاد کرده ام.

“این فرآیند زمان می برد، اما ما در تلاش هستیم تا تعادلی بین انجام صحیح، جامع بودن و تکمیل سریع آن ایجاد کنیم. E3 برای صنعت بازی بسیار مهم است. این یک رویداد مهم است و به ما اعتماد به سنگ های محک فرهنگی مهم است. مسئولیتی نیست که ReedPop آن را ساده می پذیرد.

ما به‌طور خستگی‌ناپذیر برای ایجاد نمایشی کار می‌کنیم که صنعت بازی جهانی را گرد هم می‌آورد. و متعهد به ساخت و رشد آن در چند سال آینده است.

ما شاهد علاقه فوق‌العاده‌ای از سوی بسیاری از بزرگترین شرکت‌های صنعت بوده‌ایم، و زمانی که آماده معرفی غرفه‌داران خود هستیم، مطمئن هستیم که خط تولیدی خواهیم داشت که سفر به لس‌آنجلس را برای صنعت ارزشمند خواهد کرد. مردم.”

E3 2023 قرار است در 13 ژوئن برگزار شود و تا 16 ژوئن ادامه دارد.نویسنده: Shunal Doke