به‌روزرسانی تابستانی Dying Light 2 رویداد متقاطع Payday 2، گزینه رد شدن از پیش درآمد و موارد دیگر را اضافه می‌کند


Techland سرعت به روز رسانی ثابتی را حفظ کرده است. Dying Light 2 Stay Human از زمان عرضه یک سال و نیم پیش، RPG اکشن پسا آخرالزمانی به‌روزرسانی جدید دیگری دریافت کرده است که ویژگی‌های جدید زیادی به آن اضافه کرده است.

این به‌روزرسانی که Summertime Update نامیده می‌شود، اصلاحات و تغییرات کوچک درون بازی را به همراه می‌آورد، و همچنین این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند که از مقدمه رد شوند و مستقیماً با یک ذخیره جدید به ماموریت بعدی بپرند. بازیکنان (به خصوص استریمرها) تصمیم می گیرند که بازی چقدر خونین (یا نه) باشد.

در ضمن به همه بازیکنان 500 هم داده می شود نور در حال مرگ امتیازهایی که می توانید برای خرید لوازم آرایش استفاده کنید و Techland اخیراً انیمیشن های جدیدی را به چاقوهای Bowie و Negan اضافه کرده است. مرده متحرک رویداد متقاطع راستی، روز پرداخت 2 به‌روزرسانی Summertime همچنین دارای یک رویداد متقاطع است که به بازیکنان فرصتی برای کسب الماس قرمز می‌دهد.

در نهایت، Techland ادغام با Mod.io را نیز فعال کرده است. نور مرگ 2 این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند از نقشه‌های انجمن در بازی‌ها در تمامی پلتفرم‌ها لذت ببرند.

Dying Light 2 Stay Human بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. توسعه دوم برای زمانی در سال 2024 برنامه ریزی شده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *