به‌روزرسانی Dying Light 2 Stay Human چالش‌برانگیزترین سطح دشواری را تا کنون اضافه می‌کند


به روز رسانی عظیم Techland 1.16 Dying Light 2 Stay Human اکنون پخش زنده است و حالت کابوس را معرفی می کند، چالش برانگیزترین سطح دشواری جدید تاکنون. تریلر زیر را برای یک نکته سریع در مورد آنچه که باید انتظار داشته باشید، بررسی کنید.

ویژگی‌های آن شامل کاهش مصونیت در برابر بازدارنده‌ها است، Survivor Sense اکنون فقط سلاح‌ها و آیتم‌های جستجو را نشان می‌دهد، و بازسازی استقامت زمان بیشتری برای شروع نیاز دارد (و فقط می‌توان آن را تا زمانی که دوباره پر شود نگه داشت (ممکن نیست)، و در صورت استفاده مداوم، چراغ قوه کم نور می شود و چشمک می زند (که می تواند خطرناک باشد). (برش). همچنین می‌توانید با Tyrant در تعقیب و گریز سطح 5 شرکت کنید و با ورود به منو، بازی متوقف نمی‌شود و کاردستی را وحشتناک‌تر می‌کند.

نوسانات کوته بینانه تر است، اما تعقیب و گریز زودتر آغاز می شود، سلامتی به طور خودکار بازسازی نمی شود و زره و مقاومت بازیکن کاهش می یابد. علاوه بر این، اگر در حین پیشرفت به سطح افسانه ای بعدی بمیرید، تمام XP خود را از دست خواهید داد، اما این فقط از سطح 50 به بعد اعمال می شود. در عوض، شانس بیشتری برای غارت آیتم‌های کمیاب و کسب امتیازات بیشتر نسبت به سایر مشکلات دارید.

اگر زنده بمانید و کمپین را در حالت کابوس به پایان برسانید (New Game Plus نیز مهم است)، قفل Waltz Outfit را باز خواهید کرد. Dying Light 2 Stay Human برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید و منتظر جزئیات بیشتر در مورد این به روز رسانی عظیم جدید باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید