Dying Light 2 Stay Human – دومین DLC به سال 2024 موکول شد


دومین DLC پولی Techland Dying Light 2 Stay Human به تعویق افتاده است و به جای اواخر سال جاری در سال 2024 منتشر خواهد شد. توسعه‌دهنده فاش کرد که این کار برای «گذراندن زمان بیشتر برای نگرانی‌های توسعه» و ارائه «بهترین خط داستانی ممکن با نقشه‌ها و سیستم‌های جدید» است.

ما همچنان به ارائه به‌روزرسانی‌های رایگان با هدف “اطمینان از اینکه بازی مطابق با انتظارات مشتریان و ما باشد” ادامه می‌دهیم. قبل از انتشار DLC2، چیزهایی وجود دارد که باید به بازی اضافه کنیم تا به آن برسیم. پخش زنده برای 29 ژوئن برنامه ریزی شده است و توسعه دهندگان جزئیات رویدادها و به روز رسانی های آینده را ارائه می دهند.

آخرین به روز رسانی اصلی، “Gut Feeling”، قطع ارتباط را اضافه کرد. Dying Light 2 Stay Human، نتیجه نبرد وحشیانه تر است. همچنین یک پایگاه جدید Pilgrim برای جوایز و رویدادها، یک Gear Transmog که به شما امکان می‌داد ظاهر خود را بدون توجه به آمارتان تغییر دهید و یک سیستم جدید ساخت سلاح وجود داشت. به‌روزرسانی بعدی در اوایل تابستان منتشر می‌شود و هدف آن این است که ترس را از این هم فراتر ببرد.

اطلاعات کمی در دست است، اما انتظار می‌رود که نوسانات فرار کنند. Techland همچنین ممکن است جزئیات نسخه Nintendo Switch را به اشتراک بگذارد، نسخه ای انحصاری ابری که قرار است شش ماه پس از نسخه های دیگر منتشر شود. هنوز این اتفاق نیفتاده است، اما امیدواریم در پخش زنده این ماه بیشتر بدانیم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید