بازی Dying Light 2 Stay Human – Reloaded Edition معرفی شد که در ۲۲ فوریه منتشر شد


Techland اعلام شد (از طریق Gamerant). Dying Light 2 Stay Human نسخه جدید در 22 فوریه منتشر خواهد شد. نسخه Reloaded همزمان با به‌روزرسانی Firearms منتشر شد و شامل بازی پایه، پیوند خونین DLC و تمام به روز رسانی های منتشر شده تا کنون.

به‌روزرسانی Firearms اولین اسلحه‌ها را به عنوان زامبی‌های جهان باز اضافه می‌کند، در حالی که پیشرفت‌های بصری در چهره‌های زامبی، جعبه‌های آسمان و شاخ و برگ‌ها نیز ایجاد می‌کند. بازیکنان انفرادی و co-op نیز می‌توانند منتظر محتوای جدید باشند، در حالی که طرفداران بازی اول می‌توانند منتظر چند “سورپرایز” باشند. تایمون اسمکتالا، مدیر فرنچایز معتقد است که این بزرگترین به‌روزرسانی است و در نتیجه حالت Nightmare و Tower Raid به تعویق افتاده است.

لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. Dying Light 2 Stay Human – هنگامی که منتشر شد، یک نسخه بارگذاری مجدد خواهد شد. این بازی پایه برروی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است و به نظر می‌رسد نسخه Nintendo Switch با تاخیر زیادی در سال جاری منتشر شود. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.همچنین می توانید نظرات ما را در این مورد بخوانید پیوند خونین اینجا.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید