محتوای پاییز و زمستان «Dying Light 2 Stay Human» فاش شد


Techland نقشه راه محتوای آینده خود را فاش کرده است. Dying Light 2 Stay Human برای فصل پاییز/زمستان. با نزدیک شدن به پایان سال، بازی قرار است حجم زیادی از محتوای جدید از جمله ماموریت های جدید، اسلحه های گرم و حمله به برج ها را دریافت کند. تمامی مطالب رایگان و در دسترس عموم است.

Tower Raid اساساً پاسخ استودیو به درخواست‌های جامعه برای بازی است که دارای سیاه‌چال‌هایی با محوریت co-op است که بازیکنان می‌توانند با هم به آن‌ها بپردازند. سایر محتویات برنامه ریزی شده برای بازی در ماه های آینده عبارتند از: خون آشام: بالماسکه، رویداد هالووین، رویداد متقاطع با برای افتخار، یک رویداد جشن زمستانی، و رویدادی برای جشن گرفتن دومین سالگرد بازی.

در به روز رسانی های اخیر، Dying Light 2 Stay Human ما همچنین امکان خرید باندل‌ها را مستقیماً از داخل بازی اضافه کرده‌ایم. با این حال، Techland انتقاداتی را برای این به‌روزرسانی دریافت کرد، زیرا خرید باندل‌ها مستلزم صرف پول در ارز دیگری، Dying Light Points است که می‌توان آن را برای خرید بسته‌ها خرج کرد. این استودیو اعلام کرد که بازخورد بازیکنان را می پذیرد و قصد دارد هر مشکلی را که ممکن است بازیکنان با آن مواجه شوند برطرف کند.

Dying Light 2 Stay Human ” برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شده است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید