dying light 2 stay human

Dying Light 2 Stay Human – رویداد سالگرد خونین برگزار می‌شود، سری به فروش 30 میلیونی رسید


4 فوریه یک سال از Techland خواهد بود. Dying Light 2 Stay Human موجود بر روی Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، PS5 و PC. برای جشن گرفتن، Techland میزبان رویداد Bloody Anniversary تا 9 فوریه است. همچنین تایید کرد که این سری تاکنون 30 میلیون دستگاه فروخته است.

مدیر ارشد خلاقیت آدریان سیشفسکی گفت: ما در اینجا متوقف نمی شویم و به حمایت از بازی با محتوای عالی ادامه خواهیم داد. ”

اولگ کراپوفسکی، مدیر ارشد انتشارات افزود: نور در حال مرگ حق امتیاز. ما توانستیم به لطف جامعه شگفت انگیزمان به این هدف برسیم. ما برنامه‌های بلندپروازانه‌ای داریم که نه تنها برای توسعه و پشتیبانی بیشتر از بازی، بلکه برای گسترش به رسانه‌های دیگر نیز برنامه‌ریزی می‌کنیم. ”

بازیکنانی که اهداف رویداد Bloody Anniversary را تکمیل کنند، یک بسته لوازم آرایشی Rais رایگان دریافت خواهند کرد. Dropkick Weekend از 9 تا 13 فوریه اجرا می شود و به خط پایان می رسد تا بسته رایگان Bricken را باز کند. علاوه بر این، کسانی که بازی‌های اول و دوم را دارند، در این سایت «پاداش انحصاری» از جمله کرین باندل دریافت خواهند کرد. جریان سالگرد در 7 فوریه برگزار می شود و شامل یک “سورپرایز کوچک” است.

برای اطلاعات بیشتر، Dying Light 2 Stay Human، بررسی را اینجا ببینید. اولین DLC پرداخت شده، پیوند خونینسال گذشته منتشر شد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha