توسعه‌دهندگان «Dying Light 2» با واکنش‌های منفی بر سر ریزتراکنش‌ها مواجه می‌شوند


آخرین به روز رسانی از Techland Dying Light 2 Stay Human هفته گذشته پخش شد و چندین ویژگی جدید از جمله گزینه رد شدن از پیش درآمد و رویدادهای متقاطع ارائه کرد. روز پرداخت 2.نیز اضافه شده است نور در حال مرگ امتیازهایی که می توان از آنها برای خرید باندل ها به طور مستقیم در بازی استفاده کرد. بازیکنان 500 امتیاز DL به صورت رایگان دریافت کردند، اما قیمت برخی از بسته ها 550 امتیاز است.

از نظر پول واقعی، 500 امتیاز برای شما 5 دلار هزینه دارد که برای خرج کردن بسیار کم است، و 1100 امتیاز برای شما 10 دلار هزینه دارد. علاوه بر این تاکتیک عموماً ناپسند، بازیکنان عموماً از اضافه شدن ریزتراکنش‌ها خوششان نمی‌آید و در نتیجه بازی تحت بررسی استیم قرار می‌گیرد.

Techland به واکنش‌های منفی در توییتر پاسخ داد و گفت: “مثل همیشه، ما در حال جمع‌آوری بازخورد شما و گوش دادن به نگرانی‌های شما هستیم. تا آنجا که ما می‌دانیم، بخش بزرگی از ناامیدی به دلیل قیمت‌گذاری بسته‌ها و به دلیل باقیمانده‌های حاصله است. نقاط DL

“برای حل این مشکل، ما قبلاً کار بر روی برخی از راه حل های پیشنهاد شده توسط جامعه را آغاز کرده ایم. به عنوان مثال، ما در حال بررسی مکانیزمی هستیم تا گزینه خرید اقلام جداگانه از بسته های موجود را اضافه کنیم. به این ترتیب، اگر امتیاز DL اضافی دارید، شما می تواند آنها را روی یک بسته دیگر خرج کند. چرا از شمشیر Michonne هنگام بازی به عنوان جوجه استفاده نکنید؟

همچنین به بازیکنان یادآوری کرد که “چند بسته” برای کمتر از 500 امتیاز موجود است. در همین حال، ما در طول آخر هفته بازخورد جمع‌آوری می‌کنیم و میزبان AMA با طراح Tymon Smektała بر اساس تعداد سؤالات خواهیم بود.

Dying Light 2 Stay Human برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است.لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. نور در حال مرگ صحبت در مورد نقاط

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *