Dustborn در 20 آگوست منتشر خواهد شد و تریلر جدید پایان شدید آن را برجسته می کند.


بازی‌های Red Thread در سال 2020 معرفی شدند استخوان گرد و غبار این بازی در 20 آگوست برای Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، PS5 و PC منتشر خواهد شد. اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است و یک تریلر جدید برخی از انتخاب‌هایی را که بازیکنان می‌توانند انجام دهند (و پیامدهای آنها) را به نمایش می‌گذارد. آن را در زیر بررسی کنید و نسخه ی نمایشی رایگان را دانلود کنید که تا 17 ژوئن به عنوان بخشی از Steam Next Fest در دسترس است.

داستان روی Pax متمرکز است، یک ناهنجاری که در حین سفر از طریق جمهوری آمریکایی تحت حاکمیت عدالت، بار حمل می کند. تحت پوشش یک گروه پانک راک، باید قاره را کاوش کنید، با شخصیت‌های مختلف آشنا شوید و به همراه سایر گروه‌های علاقه‌مند به این بسته از عدالت فرار کنید.

پکس چوب بیسبال دارد، اما توانایی های او بر استفاده از Shouts و Vox به نفع خود متمرکز است. مورد دوم زمانی مفید است که افراد را مجبور به انجام برخی کارها می‌کند، مانند زمانی که پکس از تریلر کنار می‌کشد. هر شخصیت داستان منحصر به فرد و توانایی های قدرتمندی دارد که به نفع شماست و انتخاب های مکالمه شما بر روابط شما تأثیر می گذارد. قبل از انتشار جزئیات بیشتری را به شما اطلاع خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید