توسعه دهنده Dusk به انتقادات بازیکنان در مورد افزایش قیمت Iron Lung پاسخ می دهد


دیوید شیمانسکی یک توسعه دهنده است که به خاطر توسعه عناوین مستقل شناخته شده است. عصر و ریه مصنوعیکه اخیرا با انتقاد بازیکنان به دلیل افزایش قیمت عنوان کوتاه ترسناک خود مواجه شده است ریه مصنوعی. اگرچه او قیمت بازی را از 6 دلار اصلی به 8 دلار افزایش داد، اما شیمانسکی گفت که برایش مهم نیست که مردم بازی را بخرند یا نه.

“یک بار دیگر، ریه مصنوعیاز آنجایی که بازی ۸ دلار ارزش دارد، قیمت آن افزایش یافته است. بنابراین من می خواهم 8 دلار شارژ کنم زیرا می خواهم پول بیشتری به دست بیاورم. “اگر با این قیمت موافق نیستید، به پول نیاز ندارید. بروید دزد دریایی یا چیز دیگری.”

وقتی بازیکنان او را متهم کردند که «این کار را فقط برای پول انجام می‌دهد»، شیمانکوشی پاسخ مثبت داد و گفت که اگر نمی‌خواهد بازی‌های پول‌ساز درآورد، آن‌ها را رایگان می‌دهد.

او گفت: “بله، چنین چیزی نیست. من با بازی کردن امرار معاش می کنم.” “اگر نمی خواهم از آنها پول در بیاورم، از آنها پول نمی گیرم.” هیچ چیز پیچیده یا پنهانی در اینجا وجود ندارد. ”

او ادامه می‌دهد: «اگر فکر می‌کنید چیزی که من درست می‌کنم ارزش مبلغی را که می‌گیرم ندارد، کاملاً خوب است. “آن را نخرید. یا منتظر یک فروش بزرگ باشید، یا از ترفندهای کثیف استفاده کنید تا آن را رایگان یا هر چیز دیگری دریافت کنید. به من اطلاع دهید تا بتوانم قیمت را برای نسخه بعدی که منتشر می کنم تنظیم کنم.”

شیمانسکی در ابتدا از افزایش قیمت در ماه اکتبر خبر داد و گفت: ریه مصنوعی قیمت گذاری ما برای مدت طولانی رقابتی بوده است. در این اطلاعیه همچنین به تمام به روز رسانی ها و محتوای آینده اشاره شده است. ریه مصنوعی این بازی برای همه دارندگان رایگان است.

جدیدترین بازی Szymanski یک سیم کارت مستقل است داماد وود، به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه در سپتامبر 2022 در Steam منتشر شد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید