Dune: Spice Wars هم‌اکنون برای Xbox Series X/S در دسترس است


بازی استراتژی زمان واقعی Dune: Spice Wars اکنون برای Xbox Series X/S به فروش می رسد. به عنوان بخشی از نسخه Xbox، این بازی همچنین به عنوان بخشی از Xbox Game Pass در دسترس است. علاوه بر انتشار Xbox Series X/S، Dune: Spice Wars همچنین دارای یک طرح کنترل جدید با استفاده از یک کنترلر است.

برای عرضه کنسول، Dune: Spice Wars یک رابط جدید طراحی شده پیرامون اجرای بازی در تلویزیون با استفاده از یک کنترلر اضافه شده است. یک طرح کنترلی جدید به بازیکنان تمام ابزارهای مورد نیاز برای نقشه کشی و ترسیم مسیر خود را برای پیروزی در برابر دنیای Arrakis می دهد.

تاریخ انتشار Xbox Series X/S Dune: Spice Wars اوایل این ماه اعلام شد. عرضه کنسول بازی تنها چند ماه پس از انتشار رایانه شخصی و پس از اینکه بازی زمان قابل توجهی را به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه در Steam سپری کرد، منتشر شد.

Dune: Spice Wars با ویژگی‌های Campaign و Conquest، بازیکنان نه تنها می‌توانند نقش یکی از خانه‌ها را بر عهده بگیرند، بلکه می‌توانند سناریوهای مختلف را تنظیم کنند و در نقشه‌های تولید شده رویه‌ای با آن مبارزه کنند. این بازی همچنین دارای ویژگی های چند نفره است، با گزینه هایی برای 1v1، 2v2، و مسابقات رایگان برای همه برای حداکثر چهار بازیکن.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید