Duelyst

کد منبع Duelyst به صورت رایگان در دسترس است


پس از تعطیلی بازی سال‌ها پیش، شرکت Counterplay Games موارد زیر را اعلام کرد: دوئلیست کد منبع و دارایی ها به صورت رایگان برای همه در دسترس است.متفاوت است از دوئل 2، نسخه به روز شده توسط Dream Sloth Games پس از دریافت مجوز توسط Counterplay ساخته شده است.

ریچارد هاین، تهیه کننده اصلی، در گفتگو با PC Gamer گفت:برخی را دنبال می کنیم دوئل– بازی ها و پروژه های الهام گرفته شده!در طول این همه، یک فکر به شدت در ذهن ما طنین انداز شد – مردم هنوز صحبت می کنند دوئل.

ما در حال گذر از تغییرات بزرگی در صنعت هستیم: فناوری‌ها و کنسول‌های جدید، و همچنین ادغام عظیمی که در چند سال گذشته اتفاق افتاده است. زمان نشان می‌دهد که این تغییرات چگونه چشم‌انداز را تغییر می‌دهند. زمان نشان خواهد داد، اما این تغییرات ممکن است بیشتر به توسعه دهندگان مستقل ضربه بزنید. من می خواهم این را تشخیص دهم.”

هنگامی که کد منبع و دارایی ها در دسترس هستند، این امر درب را به روی پروژه های دیگر بر اساس آن باز می کند. دوئلشما همچنین می توانید از طرق مختلف به انجمن مودینگ کمک کنید.

هاینه گفت: “هیچ رشته ای ضمیمه نشده است. همه کد منبع و دارایی های بازی برای استفاده شما و هر چیزی که جامعه بخواهد است. هیچ تایید یا مجوزی از ما وجود ندارد. هر طور که می خواهید رشد کنید.”، می توان آن را حفظ کرد و کسب درآمد کرد. از آن لذت ببرید و لذت ببرید! .

دوئل اولین بار در سال 2016 راه اندازی شد و به دلیل سبک هنری و رویکرد تاکتیک ها، یک بازی کارتی کلکسیونی، مورد استقبال قرار گرفت. با این حال، به‌روزرسانی‌های بعدی به دلیل تغییر تعادل با واکنش‌های منفی مواجه شدند.بازی Counterplay یک اکشن RPG را نیز اعلام می کند خدادادی تقریباً در همان زمان است، بنابراین منطقی است که منابع در جای دیگری هزینه شده است.چه کاری را نباید انجام داد خدادادی به هر حال استقبال خوبی شد، اما یک انحراف است.

دوئل در فوریه 2020 خاموش خواهد شد و سرورها آفلاین خواهند بود. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا در دسترس بودن کد منبع پیامدهای مهمی دارد یا خیر.نویسنده: Ravi Sinha