به‌روزرسانی Dredge نشانگرهای نقشه، حالت عکس، DLC پولی را اضافه می‌کند که در Q4 2023 عرضه می‌شود


پس از دریافت تحسین منتقدان، بلک سالت گیمز نقشه راهی را برای به‌روزرسانی‌های پس از عرضه اعلام کرد. لایروبیهمه اینها رایگان هستند و با May Map Markers شروع می شوند. همانطور که مکان خود را ردیابی می کنید، می توانید از نمادهای مختلف برای علامت گذاری کشتی های غرق شده، اسرار و موارد دیگر استفاده کنید.

حالت غیرفعال جدیدی در سه ماهه دوم سال 2023 منتشر خواهد شد تا هیولاها را برای کسانی که می خواهند روی ماهیگیری تمرکز کنند کمتر تهاجمی کند. حالت عکس نیز همراه با شخصیت های جدید برای کمک به باز کردن قفل ویژگی های دوربین ارائه می شود. ما همچنین از حیات وحش محلی (از جمله موجودات جدید) عکس و جزئیات ارائه می دهیم.

سومین به‌روزرسانی، Boat Point، برای سه ماهه سوم 2023 برنامه‌ریزی شده است و قابلیت سفارشی‌سازی قایق را دارد. می توانید تراول خود را با رنگ جدیدی رنگ آمیزی کنید یا یک پرچم اضافه کنید، اما بیشتر بعداً فاش خواهد شد. در نهایت، سه ماهه چهارم 2023 شاهد انتشار DLC های پولی با تمرکز بر شرکت Ironhaven و کسب و کار جدید حفاری آن خواهیم بود.

هدف «احیای شهر و جمعیت» است، اما گویا هدف دیگری نیز وجود دارد. ساختمان‌ها، شخصیت‌ها و ماهی‌های جدید، همراه با دکل‌هایی که به مواد زیستی نیاز دارند، منتظر هستند.

Dredge برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر، بررسی رسمی ما را بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید