Dredge: Iron Rig Expansion Pack در 16 آگوست منتشر شد، نسخه کلکسیونی نیز اعلام شد


وارد بیوم های یخی جدید شوید، دیو غواصبازی های نمک سیاه لایروبی دومین افزونه پولی در تاریخ 16 آگوست منتشر خواهد شد. دکل آهنی قیمت آن 11.99 دلار / 11.99 یورو است و رویکرد بسیار جالبی دارد. تریلر رونمایی را در زیر ببینید.

شما می توانید در هر زمانی در طول داستان بازی کنید. پیش فرض کار بر روی یک سکوی نفتی برای شرکت Ironhaven است. با این حال، همه چیز از بد به بدتر می‌رود، زیرا مایع تیره‌ای که از «پرتگاه اولیه» بیرون می‌آید، ناحیه قبلی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بازیکنان باید مناطق قبلی را دوباره بازدید کنند، بیش از 50 ماهی جدید جمع آوری کنند، آسیب را ارزیابی کنند و منطقه را نجات دهند.

همانطور که پایگاه‌های جدید می‌سازید، سطوح جدیدی از وسایل ماهیگیری به همراه ابزارها، توانایی‌ها و موارد دیگر در دسترس می‌شوند. شما همچنین شخصیت های جدید، خطرات و رویدادهای جهانی را با زمان کلی بازی 2 تا 5 ساعت تجربه خواهید کرد.

Team17 همچنین اعلام کرد که پیش‌سفارش نسخه فیزیکی Collector's Edition برای PS5 و Nintendo Switch، شامل تمام DLC و یک جعبه ویژه، اکنون با قیمت 99.99 دلار در دسترس است. مزایای اضافی عبارتند از: ماکت علامت تباهی، یک پوستر، نمای کلی از بسیاری از ماهی ها و تغییرات آنها، یک سکه دوبلون، یک نقشه، و یک پیام در یک بطری. پیش‌سفارش‌ها محدود به کشورهای خاصی است، اما به زودی در کشورهای بیشتری در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید