اولین بسط Dredge، The Pale Reach، یک بیوم یخی را معرفی می کند که در 16 نوامبر منتشر شد.


استودیوی مستقل بلک سالت گیمز اولین بسط برای عنوان ماهیگیری با مضمون ترسناک را اعلام کرد لایروبی.با عنوان دسترسی کم رنگقرار است این نسخه در تاریخ 16 نوامبر برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه شود و قیمت آن 5.99 دلار خواهد بود. تریلر توسعه یافته را در زیر مشاهده کنید.

لایروبی: دسترسی کم رنگ این اولین محتوای پولی است که برای بازی منتشر می شود و حجم قابل توجهی از محتوای جدید را به بازی می آورد. لایروبی، شامل بیوم های جدیدی می شود که بازیکنان را ملزم به سرمایه گذاری در تجهیزات اضافی می کند. بیوم جدید یک گستره یخی خواهد بود و بازیکنان باید با عبور از اعماق یخی و دره‌های کریستالی شفاف مقابله کنند.

وقتی صحبت از اصلی بازی ماهیگیری می شود. لایروبی، دسترسی کم رنگ علاوه بر 11 نوع جدید ماهی و خرچنگ برای صید، گونه‌های غیرعادی جدیدی نیز وجود خواهند داشت که با اهداف جدید مطابقت دارند.

لایروبی در حال برنامه ریزی برای گرفتن بود دکل آهنی DLC برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است، اما استودیو در ماه سپتامبر اعلام کرد که توسعه را تا سال 2024 به تعویق می اندازد و گفت که برای توسعه بعدی خود به زمان بیشتری نیاز دارد.

بررسی ما را در مورد لایروبی.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید