فروش لایروبی بیش از 1 میلیون دستگاه است که انتظارات داخلی را زیر پا می گذارد


بازی های نمک سیاه لایروبی ” علیرغم انتشار آن در یک سال شلوغ، تأثیر زیادی بر جای گذاشت. این عنوان که ترکیبی از ماهیگیری و وحشت کیهانی است، پس از انتشار مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و به روز رسانی های قابل توجهی دریافت کرد. در مصاحبه ای جدید با توسعه دهندگان بازی در PAX استرالیا، تهیه کننده Nadia Thorne و هنرمند سه بعدی Mikey Bastiaens تایید کردند که بازی بیش از 1 میلیون نسخه فروخته است.

اغراق نیست اگر بگوییم این فراتر از انتظارات داخلی ما بود. تورن گفت: “ما فکر می کردیم احتمالاً در سال اول 100000 نسخه می فروشیم. این شگفت انگیز بود. این بالاترین برآورد ما در زمانی بود که انتظارات خود را تعیین کردیم. ما آن اهداف را شکستیم.”

در آن زمان، فروش یک میلیون نسخه در یک سال یک هدف “دیوانه” به نظر می رسید.چه زمانی لایروبی در 24 ساعت اول پس از عرضه، بیش از 100000 دستگاه فروخت. باستیانس گفت: «جشن پرتاب در واقع در یک قایق برگزار شد. [sales page] مثل این است که «خدایا، خدای من». ”

به‌روزرسانی بزرگ بعدی برای بازی‌های نمک سیاه لایروبی این گسترش پولی “The Pale Reach” است. در 16 نوامبر منتشر شد، بیوم یخی جدید حاوی 11 ماهی و خرچنگ با ناهنجاری های جدید را معرفی می کند.در مورد سوال، دکل آهنیانتظار می رود در سال 2024 منتشر شود. در ارتباط باشید برای به روز رسانی بیشتر. بررسی ما را در مورد بازی پایه که در حال حاضر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch موجود است، بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید