ماموریت ترفند بازی Dragon's Dogma 2 در ویدیوی جدید توضیح داده شد


ویدیوی جدید برای RPG اکشن جهان باز آینده جزم اژدها 2 معرفی یکی از حرفه های بازی، حرفه ترفند. این ویدیو که توسط IGN ارائه شده است، جزئیات نحوه عملکرد Trickster Vocation و نحوه استفاده از توانایی های مختلف آن برای کنترل میدان جنگ را نشان می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

گفته می شود که سبک گیم پلی Trickster به خصوص در حوزه بازی های اکشن جهان باز، فوق العاده منحصر به فرد است. این حرفه از دستگاه بخور به عنوان سلاح استفاده می کند، اما به ندرت باعث آسیب مستقیم در جنگ می شود. بلکه دستگاه بخور به فریبکار اجازه می دهد تا توجه دشمنان خود را جلب کند.

بازیکنان می توانند از مهارت هایی برای کنترل دشمنانی که بر روی کلاهبرداران متمرکز هستند استفاده کنند. بسیاری از توانایی های Trickster حول محور فریب دادن دشمنان با دیوارها، کف ها و حتی کلون های جعلی از بازیکن است که توجه دشمن را به خود جلب می کند.

سایر توانایی‌های Trickster حول محور ضربه زدن به پیاده‌ها در مهمانی و از بین بردن و گیج‌کردن دشمنان با احضار توهم یک اژدهای غول‌پیکر برای ترساندن آنها است.

جزم اژدها 2 ” قرار است در 22 مارس منتشر شود و با رایانه های شخصی، PS5 و Xbox Series X/S سازگار باشد. Capcom اخیراً فاش کرده است که این بازی از ویژگی های Nvidia RTX مانند DLSS و ray tracing پشتیبانی می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید