نسخه Steam Dragon's Dogma 2 گزینه ای برای شروع ذخیره جدید اضافه می کند


جزم اژدها 2 این RPG اکشن جهان باز مورد تحسین تقریباً جهانی منتقدان قرار گرفت، اما مدت کوتاهی پس از انتشار به دلیل مشکلات فنی و عملکردی که در نسخه رایانه شخصی بازی یافت شد و همچنین معرفی یک ریزتراکنشی درون بازی با جنجالی مواجه شد. فروشگاه. سر و صدا ایجاد کرد. . در به‌روزرسانی Steam، Capcom بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده است و توسعه‌دهنده تأیید کرده است که به عنوان بخشی از آن، گزینه‌ای برای شروع یک ذخیره جدید به نسخه Steam بازی اضافه خواهد کرد.

با این حال، بازیکنان در حال حاضر می‌توانند یک ذخیره جدید را در موارد زیر شروع کنند: جزم اژدها 2این گزینه در هیچ جای خود بازی موجود نیست، در عوض بازیکنان باید به فایل‌های بازی در رایانه شخصی یا کنسول خود بروند و فایل‌های ذخیره موجود را به صورت دستی حذف کنند.

Capcom می گوید: “ما در حال بررسی اضافه کردن ویژگی به نسخه Steam هستیم که به بازیکنانی که قبلاً بازی را انجام داده اند اجازه می دهد بازی را مجدداً راه اندازی کنند.” ما جزئیات را در اسرع وقت اعلام خواهیم کرد.

شایان ذکر است که جزم اژدها 2 فقط یک فایل ذخیره مجاز است. قبل از انتشار، کارگردان Hideaki Itsuno گفت که محدودیت هایی برای “تشویق اکتشاف” اعمال شده است. بیشتر بدانید.

جزم اژدها 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید