Dragon’s Dogma 2 دارای Ferrystones و Port Crystals است


ویترین جدید کپکام جزم اژدها 2 برای 28 نوامبر در ساعت 1 بعد از ظهر PT برنامه ریزی شده است. ممکن است PEGI قبلاً تاریخ انتشار را فاش کرده باشد، اما طرفداران همچنان می توانند منتظر 15 دقیقه گیم پلی و جزئیات جدید باشند. قبل از آن، سازنده در توییتی تایید کرد که دو مکانیک از بازی اول (Ferrystone و Portcrystal) بازخواهند گشت.

کریستال های بندری نقاط لنگر برای سفر سریع هستند که بازیکنان می توانند در هر نقطه از نقشه قرار دهند (اگرچه مکان های دائمی برای انتقال از راه دور نیز وجود دارد). معاوضه این است که برای سفر سریع به کریستال پورت دیگر باید به یک کریستال پورت دسترسی داشته باشید. اینجاست که Ferry Stone وارد می‌شود و به عنوان یک ماده مصرفی برای تله‌پورت به هر پورت کریستال، چه متعلق به خودتان یا یک پورت کریستال دائمی در جهان، عمل می‌کند.

باید دید آیا کپکام تغییراتی در این مکانیک ایجاد کرده است یا خیر (مانند کاهش وزن کریستال پورت به طوری که حمل آن به اندازه سنگینی نباشد). جزم اژدها 2 طبق اعلام PEGI، این بازی در تاریخ 22 مارس 2024 برای Xbox Series X/S، PC و PS5 منتشر خواهد شد. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید