به‌روزرسانی Dragon's Dogma 2 پیشرفت و مسیریابی جستجو را برطرف می‌کند


جزم اژدها 2 علیرغم راه‌اندازی با برخی مسائل فنی و مرتبط با کسب درآمد، این RPG اکشن جهان باز پس از انتشار به موفقیت‌های انتقادی و تجاری گسترده‌ای دست یافت. در همین حال، Capcom همچنین در حال کار بر روی حل مشکلات فنی است، چند هفته پیش وصله‌ای را منتشر کرد که یک گزینه cap 30 FPS، جابجایی برای ردیابی پرتو و تاری حرکت و موارد دیگر را اضافه می‌کند.

اکنون، پچ دیگری برای بازی اکشن RPG جهان باز منتشر شده است، و مقیاس آن به طور قابل توجهی از پچ های قبلی کمتر است. طبق یادداشت‌های اصلاحی که توسط Capcom به اشتراک گذاشته شده است، جزم اژدها 2 به‌روزرسانی مسدودکننده‌های پیشرفت در «برخی» کوئست‌ها را برطرف می‌کند، و همچنین مشکلات مسیریابی را که در آن کاراکترهای هوش مصنوعی در محیط‌ها یا انواع زمین‌های خاص گیر می‌کنند، برطرف می‌کند. اشکالات “سایر” نیز رفع شده اند و تقریباً همین است. یادداشت‌های پچ کامل را در زیر بررسی کنید.

با این حال جزم اژدها 2 کمتر از یک ماه است که صحبت از DLC یا چیزی نزدیک به آن شده است. بلافاصله پس از انتشار بازی، Capcom نظرسنجی را ارسال کرد. در میان آنها، چندین سؤال در مورد علاقه به گسترش احتمالی RPG اکشن پرسیده شد.

جزم اژدها 2 این یک موفقیت تجاری قابل توجه از زمان انتشار آن بوده است. این بازی نه تنها پس از انتشار، تعداد قابل توجهی از بازیکنان را در Steam جذب کرد، بلکه با فروش بیش از 2.5 میلیون نسخه در سراسر جهان در 10 روز اول، پرفروش‌ترین بازی سال در بریتانیا بود.

در بررسی ما: جزم اژدها 2، ما به این امتیاز 10/10 دادیم.جزم اژدها 2 یک نسخه پیشگامانه از RPG اکشن جهان باز است. از دنیای کاملاً فراگیر و نبردهای باورنکردنی آن گرفته تا مجموعه‌ای از سیستم‌های آن که گیم‌پلی جدید شگفت‌انگیزی را امکان‌پذیر می‌کنند، دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم کپکام به روش‌های مختلفی ارائه می‌شود. طبیعتاً موارد عجیب و غریب زیادی وجود دارد که ممکن است برای برخی افراد آزاردهنده باشد، اما این ویژگی های عجیب و غریب است که این فیلم را به تجربه ای منحصر به فرد و فراموش نشدنی تبدیل می کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جزم اژدها 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.

یادداشت های پچ:

  • رفع مشکلی که می‌توانست از پیشرفت در برخی از کوئست‌ها جلوگیری کند.
  • برخی از زمین‌ها را که می‌تواند باعث گیر افتادن شخصیت‌ها شود، اصلاح کرد.
  • رفع اشکال دیگر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید